رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۷
  • کد خبر : ۱۲۸۷۶۳
  • چاپ خبر : کشف احشام سرقتي کمتر از 4 ساعت در بافق

کشف احشام سرقتي کمتر از 4 ساعت در بافق

 فرمانده انتظامي شهرستان بافق از کشف 170 راس احشام سرقتي کمتر از چهار ساعت در بافق خبرداد. به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابی نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي بافق با اطلاع از سرقت 170 راس احشام، اقدامات لازم جهت شناسايي سارقان و کشف احشام را در دستورکار قرار دادند. وی افزود: مأموران پليس پس […]

 فرمانده انتظامي شهرستان بافق از کشف 170 راس احشام سرقتي کمتر از چهار ساعت در بافق خبرداد.

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابی نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي بافق با اطلاع از سرقت 170 راس احشام، اقدامات لازم جهت شناسايي سارقان و کشف احشام را در دستورکار قرار دادند.

وی افزود: مأموران پليس پس از بررسي اوليه از محل وقوع سرقت متوجه شدند سارقان پس از مراجعه به آغل گوسفندان اقدام به بستن دستان چوپان که به تنهايي در محل حضور داشته، کردند و 170 راس گوسفند را با استفاده از تاريکي شب و به صورت پياده به سرقت برده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان بافق خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با همکاري عوامل يگان امداد و پاسگاه کوشک، با تشکيل چند اکيپ تحقیقات خود را آغاز کرده و با ردزني احشام به سرقت رفته را در کمتر از 4 ساعت، در حدود 10 کيلومتري آغل در بيابان هاي اطراف معدن سه چاهون کشف کردند.

طولابی نژاد خاطرنشان کرد: احشام مکشوفه طي مراحل قانوني به مالباخته تحويل و اقدامات لازم جهت شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار پليس قرار گرفت.

منبع: خبرنگار پايگاه خبري پليس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده