رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۸۷۷۲
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم همکلاسی آسمانی من با هدف شناسایی و معرفی شهدای دانش‌آموز به نسل جدید
مدیر آموزش و پرورش بافق:

برگزاری مراسم همکلاسی آسمانی من با هدف شناسایی و معرفی شهدای دانش‌آموز به نسل جدید

میرجعفری در نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم همکلاسی آسمانی من هدف از این برنامه را شناسایی و معرفی شهدای دانش‌آموز به نسل جدید عنوان کرد و افزود : حضور شهدای گمنام در مدارس در سال تحصیلی  ۱۴۰۱-۱۴۰۲ آغاز جدیدی از ارتباط دانش آموزان با شهدا بود. به گزارش آفتاب بافق؛ نشست هماهنگی و برنامه […]

میرجعفری در نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم همکلاسی آسمانی من هدف از این برنامه را شناسایی و معرفی شهدای دانش‌آموز به نسل جدید عنوان کرد و افزود : حضور شهدای گمنام در مدارس در سال تحصیلی  ۱۴۰۱-۱۴۰۲ آغاز جدیدی از ارتباط دانش آموزان با شهدا بود.

به گزارش آفتاب بافق؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم همکلاسی آسمانی من با حضور میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان ،سرهنگ نصیری فرمانده سپاه مقاومت ، دهقانزاده رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ،و حیدری معاونت پرورشی و فرهنگی ، دهقان مسئول بسیج دانش آموزی و رنجبر بافقی مسئول کارگروه مردمی سازی پروژه مهر ۱۴۰۲ برگزار شد .

سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این نشست شناسایی و معرفی شهدای دانش‌آموز به نسل جدید را از اهداف این برنامه عنوان و افزود : حضور شهدای گمنام در مدارس در سال تحصیلی  ۱۴۰۱-۱۴۰۲ آغاز جدیدی از ارتباط دانش آموزان با شهدا بود .

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی  گذشته یادواره شهید شاخص هر آموزشگاه در مدارس شهرستان به صورت خودجوش و توسط دانش آموزان اجرا شد اظهار داشت : در سال تحصیلی جدید با توجه به تجربه سال تحصیلی گذشته قصد داریم با اجرای یک طرح مدون و برنامه ریزی شده یک شهید دانش آموز به عنوان شهید شاخص هر مدرسه  معرفی نماییم .

میرجعفری ادامه داد : بعد از معرفی شهید شاخص هر آموزشگاه ، تحقیق و پژوهش درباره زندگی شهید ، رفتار و خصوصیات وی با راهنمایی معلمان انجام و در پایان در قالب های مختلف تولید محتوا توسط دانش آموزان ارائه شود.

وی در پایان کمک و همکاری و همفکری نهادهای مختلف را عامل درخشش این طرح دانست و اذعان داشت : یکی از کارگروه های پروژه مهر امسال کارگروه مردمی سازی به معنی مشارکت و همکاری مردم ، نهاد ها و ادارات شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی ، تربیتی و عمرانی مدارس می باشد و امیدوار هستیم در سال تحصیلی جدید شاهد پررنگ تر شدن این حضور و همدلی باشیم.

در ادامه حاضرین به بیان دیدگاه و پیشنهادات خود در رابطه با زمان ، مکان ، چگونگی  و محتوای این طرح پرداختند.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده