رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
  • کد خبر : ۱۲۸۷۸۰
  • چاپ خبر : بازدید مسئولان شهرستان از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق

بازدید مسئولان شهرستان از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق

در راستای پیگیری های هفتگی جهت تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق، فرماندار بافق به همراه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ، دادستان و سایر مسئولین از این پروژه درمانی بازدید و از جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی آگاه شدند. به گزارش آفتاب بافق؛ پیمانکار حاضر در بیمارستان بافق در گزارشی گفت: در حال […]

در راستای پیگیری های هفتگی جهت تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق، فرماندار بافق به همراه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ، دادستان و سایر مسئولین از این پروژه درمانی بازدید و از جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی آگاه شدند.

به گزارش آفتاب بافق؛ پیمانکار حاضر در بیمارستان بافق در گزارشی گفت: در حال حاضر کار عملیات عمرانی و زیرساختی در مرحله اجرای نهایی تاسیسات برق، اجرای سقف کاذب و نصب آسانسورها و تکمیل گچکاری طبقات است.

مجتبی حمیدیان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در حاشیه این بازدید، استفاده از منابع اعتباری شهرستانی را برای تکمیل پروژه مورد تاکید قرار داد و گفت: باید تمام معادن شهرستان در جهت تکمیل بیمارستان همکاری و مساعدت نمایند، شرکت سنگ آهن هم در این راستا طبق گذشته ،همچنان مشارکت خود را خواهد داشت .

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق ​​​​​​​

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده