رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۶
  • کد خبر : ۱۲۸۸۲۰
  • چاپ خبر : برگزاری‌جشنواره‌ فروش نوشت‌ افزار ایرانی اسلامی‌ و محصولات فرهنگی در بافق‌

برگزاری‌جشنواره‌ فروش نوشت‌ افزار ایرانی اسلامی‌ و محصولات فرهنگی در بافق‌

در آستانه‌ سال‌ تحصیلی‌ جدید و آغاز امامت حضرت ولی عصر«عج» و هفته دفاع‌مقدس، جشنواره‌فروش نوشت‌افزار ایرانی اسلامی‌ ومحصولات فرهنگی دربافق‌برگزار می شود. به گزارش آفتاب بافق؛ این جشنواره‌ در جهت‌ ترویج فرهنگ بازیافت و جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان برای تولید کاغذ،طرح تعویض کاغذ و دفتر باطله با نوشت افزار ‌ازتاریخ 28 شهریور تا […]

در آستانه‌ سال‌ تحصیلی‌ جدید و آغاز امامت حضرت ولی عصر«عج» و هفته دفاع‌مقدس، جشنواره‌فروش نوشت‌افزار ایرانی اسلامی‌ ومحصولات فرهنگی دربافق‌برگزار می شود.

به گزارش آفتاب بافق؛ این جشنواره‌ در جهت‌ ترویج فرهنگ بازیافت و جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان برای تولید کاغذ،طرح تعویض کاغذ و دفتر باطله با نوشت افزار ‌ازتاریخ 28 شهریور تا 7 مهرماه‌ در محل‌دفتردارالمهدی‌واقع در بلوار شهید حبیبیان‌‌برگزار و انواع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی ‌و محصولات فرهنگی با تخفیف 20 تا 40 درصد عرضه می شود.

شرکت کنندگان در این جشنواره‌می‌توانند با به همراه داشتن دفتر و کاغذهای باطله خود در هنگام خرید نوشت افزار، متناسب با مقدار تحویل داده شده، از بن خرید نوشت افزار بهره‌مند شوند.

آغاز بکار طرح سه شنبه های مهدوی‌ ، ایجاد ایستکاه صلواتی‌، برگزاری‌جشن عاطفه‌ها برای کمک هرچه بیشتر به دانش آموزان نیازمند‌ وجشن آغاز امامت حضرت مهدی«عج» از برنامه های جنبی این جشنواره خواهد بود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه‌ ازسوی مجموعه های‌تحت پوشش دار المهدی «عج»بافق(مرکز نیکوکاری دار المهدی«عج» , هیئت منتظر المهدی«عج» ، کانون فرهنگی هنری شهید حبیبیان‌ ، پایگاههای مقاومت بسیج امام حسن عسکری«ع» وام ابیها«س»)برگزار می شود.

خیرین عزیز می توانندنیات خیر خود را بابت کمک‌به‌ دانش اموزان نیازمند به حساب مرکز نیکوکاری دار المهدی«عج»بافق واریزکرده و فیش واریزی رابه شماره ۰۹۱۳۳۵۲۲۱۷۶ در پیام رسان ایتا ارسال نمایند ‌.

منبع: روابط عمومی دار المهدی‌«عج»

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده