رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
  • کد خبر : ۱۲۸۸۳۴
  • چاپ خبر : انهدام باند 5 نفره سارقان در بافق

انهدام باند 5 نفره سارقان در بافق

فرمانده انتظامی بافق از انهدام باند 5 نفره سارقان با 19 فقره سرقت خبر داد.  به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابی نژاد در این خصوص گفت: در پی وقوع سرقت باطری های کامیون و سرقت وسایل از معابر در ماه های گذشته مراتب به صورت ویژه در دستورکاراگاهان پلیس آگاهی بافق قرار گرفت. طولابی […]

فرمانده انتظامی بافق از انهدام باند 5 نفره سارقان با 19 فقره سرقت خبر داد. 

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابی نژاد در این خصوص گفت: در پی وقوع سرقت باطری های کامیون و سرقت وسایل از معابر در ماه های گذشته مراتب به صورت ویژه در دستورکاراگاهان پلیس آگاهی بافق قرار گرفت.

طولابی نژاد افزود: پس از بررسی دوربین های مداربسته و اقدامات فنی و پلیسی، باند سارقان که شامل سه سارق و دو مالخر بود شناسایی و پس از هماهنگی قضائی متهمان در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بافق گفت: سارقان در بازجویی پلیسی، به سرقت باطری های کامیون، وسایل از معابر، کابل های تیربرق و اسپیلت های دکل های مخابراتی درشهرستان های بافق، بهاباد و یزد اعتراف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان بیان کردند با توجه به اینکه اموال فوق بدون تجهیزات و رعایت موارد ایمنی رها شده بودند اقدام به سرقت آنها می کردند که می طلبد شهروندان هشدارهای پلیسی را رعایت کرده و از رها کردن وسایل و اموال در معابر خودداری کنند.

فرمانده انتظامی بافق با اشاره به ارزش اموال مسروقه بالغ بر 3 میلیارد ریال، ادامه داد: برخی از اموال مسروقه در نیابت قضائی در یزد کشف و به پلیس آگاهی شهرستان انتقال داده شد و طی حکم قضائی سه سارق روانه زندان مرکزی یزد و دو مالخر نیز با وثیقه آزاد شدند.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده