رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
  • کد خبر : ۱۲۸۸۴۳
  • چاپ خبر : کشاورزان بخشی از درآمد حاصل از برداشت محصول را به عنوان زکات به نیازمندان کمک کنند
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بافق:

کشاورزان بخشی از درآمد حاصل از برداشت محصول را به عنوان زکات به نیازمندان کمک کنند

طلایی مبارکه از کشاورزان خیر بافقی درخواست کرد تا بخشی از درآمد حاصل از برداشت محصول  خرما و یا پسته را بعنوان زکات به نیازمندان کمک  کنند. به گزارش آفتاب بافق؛ طلایی رییس کمیته امداد و دبیر شورای زکات بافق با توجه به برداشت محصول خرما و پسته در شهرستان بافق از کشاورزان خواست تا […]

طلایی مبارکه از کشاورزان خیر بافقی درخواست کرد تا بخشی از درآمد حاصل از برداشت محصول  خرما و یا پسته را بعنوان زکات به نیازمندان کمک  کنند.

به گزارش آفتاب بافق؛ طلایی رییس کمیته امداد و دبیر شورای زکات بافق با توجه به برداشت محصول خرما و پسته در شهرستان بافق از کشاورزان خواست تا بخشی از درآمد حاصل از برداشت محصول خود را بعنوان زکات به نیازمندان کمک  کنند.

وی بیان کرد: خرما بعنوان زکات واجب و پسته بعنوان زکات مستحبی محسوب می شود و از محل زکات میتوان به نیازمندان و ایتام شناسایی شده توسط کمیته امداد در زمینه های مختلف کمک کرد. 

طلایی مبارکه مبلغ پرداخت شده از محل زکات توسط خیرین را جهت تامین هزینه درمانی بیماران سرطانی و صعب العلاج،تعمیر مسکن سالمندان نیازمند و زمینگیر، تهیه جهیزیه نوعروسان یتیم و کمک به تحصیل دانش آموزان بی سرپرست و همچنین تهیه سبد کالا برای معیشت مستمندان دهک های پایین جامعه اختصاص می یابد.

تنظیم: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده