رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰
  • کد خبر : ۱۲۸۸۴۶
  • چاپ خبر : خانه فرهنگ شهرداری با تم کتابخانه در بافق به بهره برداری می رسد

خانه فرهنگ شهرداری با تم کتابخانه در بافق به بهره برداری می رسد

شهردار بافق: همزمان با روز کتاب و کتابخوانی و با حضور مسئولین کشوری و استانی، خانه فرهنگ شهرداری شماره ۲ با تم کتابخانه در بافق به بهره برداری می رسد. به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی این پروژه که در مساحت ۵۵۰ مترمربع احداث شده است شامل […]

شهردار بافق: همزمان با روز کتاب و کتابخوانی و با حضور مسئولین کشوری و استانی، خانه فرهنگ شهرداری شماره ۲ با تم کتابخانه در بافق به بهره برداری می رسد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی این پروژه که در مساحت ۵۵۰ مترمربع احداث شده است شامل خرید خانه قدیمی تاریخی ، مرمت و بازسازی بخش ارزشمند بنا، بازسازی بخش فرسوده، اجرای تاسیسات برقی، مکانیکی، تجهیزات و مبلمان می باشد.

وی هدف از ساخت پروژه خانه فرهنگ را حفظ بافت تاریخی،رونق و جریان زندگی محلات و ارتقای سطح فرهنگ کتاب خوانی عنوان کرد و گفت: این کتابخانه منحصر بفرد به عنوان اولین کتابخانه عمومی در محله مهدیه احداث می شود.

شهردار بافق در خصوص هزینه این پروژه بیان داشت: اعتبار این پروژه بیش از ۶۹میلیارد ریال است که از محل اعتبارات عمرانی شهرداری تامین و پرداخت می شود.

گفتنی است؛ احداث پروژه خانه فرهنگ شماره ۲ که شامل کتابخانه ، بخشهای فرهنگی و نیز پذیرایی فضای باز می باشد خارج از مبالغ پرداختی شهرداری از محل نیم درصد پرداختی قانونی از درآمد سالیانه شهرداری برای کتابخانه های عمومی می باشد.

منبع: روابط عمومی شهرداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده