رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰
  • کد خبر : ۱۲۸۸۸۰
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق به مناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق به مناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر مسعود دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق در پیامی فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه، روز فوریت های پزشکی و اورژانس را به پرسنل زحمتکش فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ تبریک گفت. بافق متن پیام به شرح زیر است: همکاران عزیز شاغل در فوریت ها و اورژانس پیش بیمارستانی اولین […]

به گزارش آفتاب بافق؛ دکتر مسعود دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق در پیامی فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه، روز فوریت های پزشکی و اورژانس را به پرسنل زحمتکش فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ تبریک گفت.

بافق متن پیام به شرح زیر است:

همکاران عزیز شاغل در فوریت ها و اورژانس پیش بیمارستانی اولین کسانی هستند که در صحنه های بحران های سلامت حضور پیدا می کنند.

رسیدگی اولیه در حوادث طبیعی از جمله زلزله و سیل و دیگر حوادث شایع از جمله حوادث ترافیکی، همچنین حضور فعال و به موقع بر بالین بیماران بدحال و اورژانسی اهمیت و حساسیت و جایگاه والای خدمت رسانی این همکاران عزیز را  به نمایش می گذارد.، جا دارد به پاس همه خدمات و نقش آفرینی و از خود گذشتگی های این عزیزان، سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی را تبریک ‌گفته و قدردان و سپاسگزار شما عزیزان باشم و  از خداوند متعال سعادت و عزت شما را مسئلت نمایم.

دکتر مسعود دانشی

مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده