رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۴
  • کد خبر : ۱۲۸۸۸۳
  • چاپ خبر : پیام تقدیر و تشکر بسیجیان پایگاه کریم اهل بیت (ع) و مجتمع فرهنگی مذهبی امام حسن مجتبی (ع) از حجت الاسلام سعادت فر

پیام تقدیر و تشکر بسیجیان پایگاه کریم اهل بیت (ع) و مجتمع فرهنگی مذهبی امام حسن مجتبی (ع) از حجت الاسلام سعادت فر

امام خامنه ای دامت برکاته : با هر قدمی در راه استواری انقلاب یک قدم به ظهور نزدیک تر می شوید. امام جمعه محترم شهرستان بافق حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای رضا سعادت فر با سلام و صلوات به پیشگاه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی) و درود به روح پرفتوح بنیانگذار […]

امام خامنه ای دامت برکاته : با هر قدمی در راه استواری انقلاب یک قدم به ظهور نزدیک تر می شوید.

امام جمعه محترم شهرستان بافق حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای رضا سعادت فر

با سلام و صلوات به پیشگاه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی) و درود به روح پرفتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره) و همچنین سلام و درود به ارواح طیبه شهدای گرانقدر اسلام و با آرزوی سلامتی و طول عمر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای «حفظه الله».

بی شک نماز جمعه که یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران و حاصل ایثار و فداکاری شهیدان این مرز و بوم است؛ همواره مرکز وحدت مسلمانان و میعادگاه نمایش قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده تا عطر اخلاق، محبت و رأفت اسلامی را در فضای جامعه پراکنده سازد.

جناب حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر؛ جوانان و مردم شریف و قدرشناس شهرستان بافق در طول سالهای گذشته هرچند کوتاه از برکت حضور جنابعالی بعنوان امام جمعه دانشمند و فرهیخته و انقلابی و دلسوز این شهر، بحمداله توفیقات معنوی بسیار و اثرات خیر بی شماری دیده و شنیده اند که مطمئناً در گنجینه دل های آنان به یادگار خواهد ماند. ای کاش می توانستیم از برکت حضور شما استفاده می کردیم.

بر خودمان لازم می‌دانیم که از زحمات شما که جهت پیشبرد اهداف معنوی و فرهنگی در طول مدتی که در شهرستان بافق حضور داشتید به نوبه خود تشکر کنیم و انصافاً با روحیه جوانی و نشاط و مهربانی که داشتین به نحو مطلوب و شایسته جهت ترویج اهداف فرهنگی و گام های موثر برداشتید و خدمات ماندگاری از حیث فرهنگ و ترویج دین مبین اسلام در این شهر بجای گذاشتید. ان شاء ا… که مورد لطف و عنایات خداوند متعال و امام زمان (عجل الله تعالی) واقع بشوید.

بسیجیان پایگاه کریم اهل بیت علیه السلام و مجتمع فرهنگی مذهبی امام حسن مجتبی علیه‌السلام

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده