رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷
  • کد خبر : ۱۲۸۹۰۹
  • چاپ خبر : اهتمام اعضای شورای ترافیک بر ارتقاء ایمنی مسیر تردد دانش آموزان

اهتمام اعضای شورای ترافیک بر ارتقاء ایمنی مسیر تردد دانش آموزان

فرماندار بافق در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تاکید کرد: مجموعه ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان نسبت به ارتقاء ایمنی مسیر تردد دانش آموزان و رفع مشکلات ترافیکی و نقاط حادثه خیز در محدوده مدارس اهتمام و اقدامات فرهنگی لازم در این حوزه را با همکاری مردم انجام دهند. به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه شورای […]

فرماندار بافق در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تاکید کرد: مجموعه ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان نسبت به ارتقاء ایمنی مسیر تردد دانش آموزان و رفع مشکلات ترافیکی و نقاط حادثه خیز در محدوده مدارس اهتمام و اقدامات فرهنگی لازم در این حوزه را با همکاری مردم انجام دهند.

به گزارش آفتاب بافق؛ جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست فرماندار بافق و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و برخی از مسئولان شهرستان با محوریت برنامه‌ریزی و بررسی تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس و پیگیری مصوبات جلسه قبل در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

ابوالقاسم دهقان فرماندار بافق در این جلسه با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال جدید تحصیلی گفت: مجموعه ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان نسبت به ارتقاء ایمنی مسیر تردد دانش آموزان و رفع مشکلات ترافیکی و نقاط حادثه خیز در محدوده مدارس اهتمام و اقدامات فرهنگی لازم در این حوزه را با همکاری مردم انجام دهند.

گفتنی است؛ در این جلسه با اعلام نظر و پیشنهاد اعضای شورای ترافیک شهرستان بافق مواردی در خصوص نصب دوربین کنترل سرعت در معابر مشخص شده و اخذ کد جریمه تا پایان مهرماه، هرس نمودن درختان قبل از دوربرگردان ها و میادین شهر، خط کشی و ایمن سازی معابر جلو مدارس، ایمن سازی تقاطع های روستای مبارکه، اصلاح و بهسازی شیب شیروانی محورهای مواصلاتی شهرستان، نظارت پلیس راهور بر عبور و مرور وسایل نقلیه در محدوده مدارس، تصویب و جهت اجرا ابلاغ شد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده