رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۸۹۵۲
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن در پی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی باقر آبادی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن در پی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی باقر آبادی

به گزارش آفتاب بافق؛ مجتبی حمیدیان  به مناسب انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی  باقرآبادی به عنوان امام جمعه و نماینده جدید ولی فقیه در شهرستان بافق، پیام تبریکی منتشر کرد. متن پیام، چنین است: بسمه تعالی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای سید عباس حسینی باقرآبادی  (دامت برکاته) امام جمعه و نماینده […]

به گزارش آفتاب بافق؛ مجتبی حمیدیان  به مناسب انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی  باقرآبادی به عنوان امام جمعه و نماینده جدید ولی فقیه در شهرستان بافق، پیام تبریکی منتشر کرد.

متن پیام، چنین است:

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای سید عباس حسینی باقرآبادی  (دامت برکاته)

امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان بافق یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، استقرار نهاد نماز جمعه به عنوان پایگاه عبادی و سیاسی و قلب فرهنگی شهرها و مناطق است که با راهبری و هدایت ائمه محترم جمعه، جلوه های زیبایی از وحدت و صلابت و معرفت و معنویت در این کانون های فضیلت و بصیرت متجلی می شود.

شهرستان بافق دار الشجاعه  یکی از مناطق پر افتخاری است که در احیاگری و تعالی جایگاه و پایگاه نماز جمعه نقشی ممتاز داشته و همواره منشاء خدمات و برکات فراوانی بوده و هست.

انتصاب شایسته حضرتعالی به امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه در شهرستان بافق  از سوی مقام معظم رهبری، نشانه توجه و عنایت ویژه معظمٌ له به شهری است که ریشه در تاریخ دارد و ثمرات فکری، علمی و معنوی آن در همه ادوار تاریخی چشم نوازی می کند.

ضمن تبریک صمیمانه این انتصاب پر خیر و برکت حضرتعالی که به زیور علم و اخلاق و اخلاص آراسته اید، رجاء واثق دارد حضور ارزشمندتان در خطّه نخبه پرور و دیار شهیدان سرافراز و فرهیختگان پر افتخار، فصل هایی تازه از مجاهدت علمی و دینی و برکات فرهنگی و اجتماعی به ویژه در تقویت و تعالی فرهنگ عمومی منطقه را خواهد گشود.

بی تردید تلاش های مستمر و عالمانه حجت الاسلام سعادت فر در دوره تصدی این مسئولیت و رسالت سنگین مأجور بوده و با تداوم و استمرار مأموریت های ابلاغی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، شاهد اعتلای بیش از پیش بنیان های فرهنگی و اعتقادی و اجتماعی این سامان خواهیم بود.

توفیقات روز افزون حضرتعالی را در تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.

مجتبی  حمیدیان

مدیرعامل و فرمانده پایگاه نبی اکرم ص شرکت سنگ اهن مرکزی ایران-بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده