رفتن به بالا
  • جمعه - ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵
  • کد خبر : ۱۲۸۹۶۹
  • چاپ خبر : بیانیه ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش آفتاب بافق؛ ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت فرا رسیدن هفاه دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح یل می باشد: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت أَقدامَکُم هفته دفاع مقدس یادآور و نماد مقاومت، پایداری، ایثار، رشادت و پیروزی ملت بزرگ […]

به گزارش آفتاب بافق؛ ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت فرا رسیدن هفاه دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح یل می باشد:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت أَقدامَکُم

هفته دفاع مقدس یادآور و نماد مقاومت، پایداری، ایثار، رشادت و پیروزی ملت بزرگ ایران در دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و حراست از خاک پاک ایران است.

هفته دفاع مقدس فرصت گران‌بهایی است برای بازشناسی حماسه عظیمی که با ایثار و فداکاری فرزندان برومند این مرز و بوم افسانه شکست ناپذیری قدرت‌های سلطه‌گر را باطل و برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ معاصر بر تمام جهانیان اثبات کرد.

دفاع مقدس مردم رشید ایران و جانفشانی شهدا، و ایثار ایثارگران درس‌های زیادی برای خیر خواهان و بدخواهان ملت ایران به میراث گذاشت. درس فداکاری و پایداری، به آزادی‌خواهان، همچنین پاسخ قاطع ملت ایران به متجاوزان و بدخواهان و توطئه گران.

ناحیه_مقاومت_بسیج_بافق با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر روح بلند همه رادمردان این حماسه بزرگ سلام و درود می‌فرستد و در برابر عظمت فداکاری‌ها و ایثارگری‌های جانبازان، آزادگان و تمامی رزمندگان دفاع مقدس سر تعظیم فرود می‌آورد و با خون شهدا پیمان می‌بندد که از آرمان‌های امام راحل حضرت #امام_خمینی ره محافظت و از رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت #امام_خامنه_ای مدظله‌العالی پیروی کند و ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس در پاسداشت ارزش‌های اسلامی و حفظ عزت و سربلندی ایران عزیز، باشد.

نَسْأَلُ اللَّهَ مَنَازِلَ الشُّهَدَاءِ

ناحیه‌مقاومت‌بسیج‌بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده