رفتن به بالا
  • جمعه - ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳
  • کد خبر : ۱۲۹۰۱۳
  • چاپ خبر : پیام مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و آغاز هفته دفاع مقدس

پیام مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش آفتاب بافق ؛ با آغاز مهر مهدوی، سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است : هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9) به نام آنکه جان را […]

به گزارش آفتاب بافق ؛ با آغاز مهر مهدوی، سید جواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9)

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

 چراغ دل به نور جان بر افروخت

تقارن آغاز امامت حضرت ولی عصر عج، فصل بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس  که خود بهترین مدرسه ایمان، ازخودگذشتگی، ایثار و آزادگی است، تقارنی نیکو و موجب امید مضاعف رهپویان عرصه تعلیم و تربیت و سربازان امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف است که با تاسی به سیره و مکتب انقلاب و آرمان های شهدای والامقام، استوارتر از همیشه در مسیر کاروان ظهور قدم بردارند.

اینجانب فرا رسیدن این ایام مبارک و پر افتخار را به ملت شهید پرور ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف  شهرستان بافق، فرهنگیان گرامی، اولیای محترم و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم وامیدواریم با عنایت به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی، بیانیه گام دوم انقلاب و مفاد سند تحول بنیادین، سالی سرشار از علم آموزی، موفقیت و سرافرازی برای دانش آموزان و دانشجویان عزیز را آغاز و به سرانجام برسانیم.

سید جواد میرجعفری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده