رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
  • کد خبر : ۱۲۹۰۲۹
  • چاپ خبر : پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر بافق به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق، در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.  در این پیام آمده است:  باسمه تعالی “هفته دفاع مقدس؛ یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد” مقام معظم رهبری (مدظله العالی). پایان شهریور […]

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق، در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.

 در این پیام آمده است:

 باسمه تعالی

“هفته دفاع مقدس؛ یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد” مقام معظم رهبری (مدظله العالی).

پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی‌مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی که با خون پاک هزاران شهید و جانفشانی و جانبازی‌ های زنان و مردان این سرزمین آبیاری شده و امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان منطقه و جهان تبدیل شده است و چشم امید ملت‌ های مظلوم و ستم دیده به این خطه دلاور خیز دوخته شده؛ بی شک مدیون ایثارگری‌ های رزمندگان غیوری است که در طول هشت سال دفاع جانانه و مقدس؛ از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک مقدس زیر یوغ استعمارگران و غاصبان بماند.

ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و ملت دلاور و ایثارگر ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند قادر متعال می خواهیم ما را یاری کند تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و سربلند باشیم.

ان شاءالله

” اعضای شورای اسلامی شهر بافق “

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده