رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
  • کد خبر : ۱۲۹۰۹۱
  • چاپ خبر : نیروی انتظامی یکی از ارگان هایی است که به حقیقت وجودی شیعه امیرالمومنین (ع) است
امام جمعه بافق:

نیروی انتظامی یکی از ارگان هایی است که به حقیقت وجودی شیعه امیرالمومنین (ع) است

حجت الاسلام و المسلمین حسینی در جمع نیروهای انتظامی بافق بیان کرد: نیروی انتظامی یکی از ارگان هایی است که به حقیقت وجودی شیعه امیرالمومنین (ع) است، زیرا کاری را انجام میدهد که وصیت امیرالمومنین(ع) است و آن نظم در امور می باشد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرمانده و پرسنل انتظامی شهرستان با حضور در […]

حجت الاسلام و المسلمین حسینی در جمع نیروهای انتظامی بافق بیان کرد: نیروی انتظامی یکی از ارگان هایی است که به حقیقت وجودی شیعه امیرالمومنین (ع) است، زیرا کاری را انجام میدهد که وصیت امیرالمومنین(ع) است و آن نظم در امور می باشد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرمانده و پرسنل انتظامی شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه بافق با حجت الاسلام و المسلمین حسینی دیدار و گفتگو کردند

سرهنگ طولابی نژاد فرمانده انتظامی بافق در این دیدار ضمن تبریک انتصاب امام جمعه بافق گفت: هیچ دستگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی نداریم که حجم ماموریت های آن به اندازه حجم ماموریت های فراجا باشد.

وی با بیان اینکه مجموعه فراجا ثابت کرده پای آرمانهای نظام مقدس انقلاب است،افزود: فراجا از دورترین نقاط از کویر، جنگل، دریا و‌غیره را نماینده دارد و پوشش می دهد و انجام وظیفه می نماید.

فرمانده انتظامی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در این مجموعه،اظهار کرد: رغبتی برای استخدام در فراجا در شهرستان وجود ندارد.

 سپس امام جمعه بافق ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع نیروهای انتظامی بیان کرد: ما هر چه داریم از شهدا داریم و‌ کراماتی از شهدا داریم که زنده بودن شهید را به اثبات رسانده است. نیروی انتظامی یکی از ارگان هایی است که به حقیقت وجودی شیعه امیرالمومنین (ع) است، زیرا کاری را انجام میدهد که وصیت امیرالمومنین(ع) است و آن نظم در امور می باشد.

وی با بیان اینکه ما گوش شنوا برای شما هستیم و آمادگی انتقاد داریم البته با دو شرط،اول اینکه انتقاد سازنده باشد و دوم اینکه همراه با راهکار باشد،گفت: باید از کارهای یکدیگر با اطلاع و‌ همسو باشیم تا بتوانیم کارها را به بهترین نحو به سرانجام برسانیم

منبع: روابط عمومی دفتر امام جمعه بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده