رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۶
  • کد خبر : ۱۲۹۱۱۰
  • چاپ خبر : نماز تنها موقعیتی که انسان می تواند با کرنش و تعظیم احساس بزرگی کند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی:

نماز تنها موقعیتی که انسان می تواند با کرنش و تعظیم احساس بزرگی کند

حجت الاسلام سمتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق در مراسم جشن آغاز امامت امام زمان (عج) در آموزشگاه یاران حضرت مهدی (عج)  اظهار داشت : تنها موقعیتی که انسان می تواند با کرنش و تعظیم احساس بزرگی کند ، نماز و در برابر خداوند است . به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و […]

حجت الاسلام سمتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق در مراسم جشن آغاز امامت امام زمان (عج) در آموزشگاه یاران حضرت مهدی (عج)  اظهار داشت : تنها موقعیتی که انسان می تواند با کرنش و تعظیم احساس بزرگی کند ، نماز و در برابر خداوند است .

به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش در مراسم جشن آغاز امامت امام زمان (عج) ضمن تبریک این روز اظهار داشت : امیدوار هستیم در سال تحصیلی جدید شاهد رشد معنوی و فرهنگی مدارس باشیم .

وی ادامه داد : با اهمیت دادن به تعلیم و تربیت ، حفظ حجاب ، گوش به فرمان مقام معظم رهبری (عج) می توانیم ایرانی سر افراز و سربلند را بسازیم .

حجت الاسلام سمتی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار داشت : تنها موقعیتی که انسان می تواند با کرنش و تعظیم احساس بزرگی کند ، نماز و در برابر خداوند است .

وی افزود : پدر و مادر و خدا تنها کسانی هستند که انسان باید در مقابل آن ها احساس کوچکی کند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی تصریح کرد : ما باید مثل لکوموتیوران باشیم یعنی هم خودمان حرکت کنیم و هم به دیگران در حرکت کمک کنیم.

وی ادامه داد : تلاش در کنار کادر مدرسه و کمک به دوستان و همکلاسی ها در امور فرهنگی ، درسی و اجتماعی می تواند باعث رشد خود ما نیز باشد.

حجت الاسلام عدنانی نیز در حاشیه این مراسم خاطر نشان کرد : یکی از مهم ترین عهد و پیمان با امام زمان رعایت و حفظ حجاب است که می تواند باعث خوشنودی و رضایت امام زمان باشد .

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده