رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
  • کد خبر : ۱۲۹۱۱۴
  • چاپ خبر : « نقش آفرینی ناشنوایان  با پذیرش  اجتماعی » شعار هفته جهانی ناشنوایان

« نقش آفرینی ناشنوایان با پذیرش اجتماعی » شعار هفته جهانی ناشنوایان

آفتاب بافق؛ خنده هایتان بی صداست. آهنگ کلامتان به افق هامی رسد و در دنیای خود، پر ازهیجان و صدا، سخن می رانید، درحالی که ما نزدیکترین گوش به شما هیچ نمی شنویم. فریاد می زنید فریاد شادی، ولی در دنیای خودتان ودر طبیعت و دنیای ما جز حرکات پراحساس چیزی نمی گنجد که با […]

آفتاب بافق؛ خنده هایتان بی صداست. آهنگ کلامتان به افق هامی رسد و در دنیای خود، پر ازهیجان و صدا، سخن می رانید، درحالی که ما نزدیکترین گوش به شما هیچ نمی شنویم. فریاد می زنید فریاد شادی، ولی در دنیای خودتان ودر طبیعت و دنیای ما جز حرکات پراحساس چیزی نمی گنجد که با حس شنوائیمان آن را بشنویم. کلام بیجان دارید، ولی در دنیای سکوتتان پر از احساس جانفزاست. از لطافت شنیدن محرومید، ولی با تحرک و احساس آن بیشتر آشنائید. در گذر زمان غرق می شوید و در دنیای سکوت خویش عمق محبت را لمس می کنید. عشق به هستی در اعماق نگاهتان متبلور است. صداقت و راستی که شاید آرزوی فریاد آن را دارید در ضربان حیاتتان می تپد و شما می شنوید، نه با حس شنوائیتان، بلکه با تمام وجودتان و شما بهتر می دانید، تشکر از خدا یعنی چه.

ضمن گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان،   فرصت را غنیمت دانسته و از تمامی تلاش های ارزشمند صورت پذیرفته بهزیستی شهرستان ، موسسه خیریه جامعه معلولین و مراکز مربوطه و  خانواده‌هایی که ظرفیت عشق ورزیشان به کودکان خود را تا بی نهایت گسترده ساخته اند و از همکاران تلاشگر خود در مجموعه بهزیستی و مراکز مربوطه شهرستان  قدردانی کرده و برای همگان از خداوند دانا و شنوا سلامت، سعادت و سربلندی را خواهانم.

هفته جهانی ناشنوایان (۲ مهرماه لغایت ۸ مهرماه ) گرامی باد.

مهرنگار گرگیج

 « روابط عمومی موسسه خیریه جامعه معلولین شهرستان بافق »

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده