رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
  • کد خبر : ۱۲۹۱۲۶
  • چاپ خبر : اجرای طرح “همکلاسی آسمانی من ” در مدارس شهرستان بافق

اجرای طرح “همکلاسی آسمانی من ” در مدارس شهرستان بافق

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح “همکلاسی آسمانی من ” با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه شهرستان و تعدادی از خانواده شهدا توسط “حجت الاسلام و المسلمین حسینی” امام جمعه شهرستان در آموزشگاه متوسطه مهدیه رونمایی شد . به گزارش آفتاب بافق؛ مدیر آموزش و […]

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح “همکلاسی آسمانی من ” با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه شهرستان و تعدادی از خانواده شهدا توسط “حجت الاسلام و المسلمین حسینی” امام جمعه شهرستان در آموزشگاه متوسطه مهدیه رونمایی شد .

به گزارش آفتاب بافق؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه در شهرستان بافق ۶۸ شهید دانش آموز وجود دارد اظهار داشت : در سال تحصیلی گذشته مدارس مراسمی تحت عنوان ” گرامیداشت شهید شاخص آموزشگاه ” برگزار نموده اند .

وی ادامه داد : در راستای هدف مند تر شدن این برنامه تصمیم گرفته شد طرحی با عنوان “همکلاسی آسمانی من ” و با انتخاب یک شهید دانش آموز به عنوان شهید شاخص آموزشگاه در مدارس اجرا شود.

میرجعفری تصریح کرد: کلیه فعالیت‌های فرهنگی مدرسه نیز به نیت  شهید شاخص آموزشگاه انجام و کلاس‌های مدارس نیز به اسم شهدای شهرستان نام گذاری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد : تحقیق و پژوهش در رابطه با رفتار و سیره ی شهید، وصیت نامه ی شهید از جمله فعالیت های این طرح می باشد.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان با اشاره به ورود دشمن در عرصه های فکری و فرهنگی برای ضربه زدن به نسل جوان و آینده ساز جامعه تاکید کرد: باید دانش آموزان را با سیره شهیدان آشنا کرد و آنان را به عنوان الگوهای عملی معرفی کرد تا ارزشهای ناب اسلامی و اخلاق نبوی را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

 وی ابراز داشت : شناساندن سبک زندگی شهدا ، تقویت فرهنگ ایثار و مقاومت از جمله اهداف اصلی این طرح می باشد.

میرجعفری در پایان یاد آور شد : اختتامیه این طرح نیز در دهه فجر و در قالب یادواره شهدای دانش آموز برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده