رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷
  • کد خبر : ۱۲۹۱۹۲
  • چاپ خبر : جشن عاطفه ها یادآور صفات احسان و بخشش

جشن عاطفه ها یادآور صفات احسان و بخشش

مدیر اموزش و پرورش بافق با اشاره به تاکید پیشوایان دینی ما به احسان و نیکوکاری،بیان کرد : برگزاری چنین جشن هایی یادآور و تقویت کننده صفت احسان و بخشش است که با انجام آن انسان به آرامش رسیده و کمال را در خود تقویت می کند. به گزارش آفتاب بافق ؛ سیدجواد میرجعفری مدیر […]

مدیر اموزش و پرورش بافق با اشاره به تاکید پیشوایان دینی ما به احسان و نیکوکاری،بیان کرد : برگزاری چنین جشن هایی یادآور و تقویت کننده صفت احسان و بخشش است که با انجام آن انسان به آرامش رسیده و کمال را در خود تقویت می کند.

به گزارش آفتاب بافق ؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در مراسم نمادین نواختن زنگ جشن عاطفه ها که با حضور امام جمعه  و برخی از مسئولین شهرستان برگزار شد ،   جشن عاطفه ها را یادآور و تقویت کننده برخی از روحیات و اخلاقیات انسان ها دانست.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه سال تحصیلی جدید را با چند ایام مبارک آغاز کرده ایم، افزود : همزمان شدن آغاز سال تحصیلی با آغاز امامت امام زمان (عج) ، ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) به ما در تلاش برای حل کمبودها و دغدغه های آموزش و پرورش انرژی مضاعفی داده است .

وی با بیان اینکه پیشوایان دینی ما به احسان و نیکوکاری سفارش کرده اند، ادامه داد : برگزاری چنین جشن هایی یادآور و تقویت کننده صفت احسان و بخشش است که با انجام آن انسان به آرامش رسیده و کمال را در خود تقویت می کند.

میرجعفری تصریح کرد: ما باید دقت کنیم که در جامعه مانند اعضای یک پیکر و بدن هستیم و باید نسبت به یکدیگر حس همدلی و کمک را داشته باشیم.

وی در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه بیش از ۳۰۰ دانش آموز نیازمند مالی در شهرستان وجود دارد اظهار داشت : نوشت افزار و لوازم التحریر اکثر این دانش آموزان توسط خیرین تامین و توسط نهادهای خیری به آن ها اهدا شده است . همچنین کمک های جمع آوری شده در مدارس نیز به دانش آموزان بی بضاعت همان آموزشگاه داده خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه ایجاد همدلی و کمک به همنوع از اهداف سند تحول بنیادین است اذعان داشت : دانش آموزان نماد سند تحول بنیادین هستند و با رشد چنین مهارت هایی می توان جامعه ای همدل ساخت .

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده