رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷
  • کد خبر : ۱۲۹۲۰۱
  • چاپ خبر : کسب رتبه برتر شهردار بافق در جشنواره شهید رجایی استان یزد

کسب رتبه برتر شهردار بافق در جشنواره شهید رجایی استان یزد

سید علی نوروززاده شهردار بافق در جشنواره شهید رجایی استان یزد در میان شهرداری شهرهای دارای ۲۰ تا ۵۰ هزار نفر جمعیت، رتبه برتر را کسب کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ در جشنواره شهید رجایی استان یزد بیش از ۸۰ دستگاه اجرایی در ارزیابی حضور داشتند که با حضور کارشناسان مجرب عملکرد یکساله آن‌ها مورد […]

سید علی نوروززاده شهردار بافق در جشنواره شهید رجایی استان یزد در میان شهرداری شهرهای دارای ۲۰ تا ۵۰ هزار نفر جمعیت، رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در جشنواره شهید رجایی استان یزد بیش از ۸۰ دستگاه اجرایی در ارزیابی حضور داشتند که با حضور کارشناسان مجرب عملکرد یکساله آن‌ها مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

ملاک ارزیابی دستگاه‌ها ۱۰ شاخص شامل رضایت مردم و ارباب رجوع، بهره وری و مدیریت و… و شاخص‌های اختصاصی عملکرد هر دستگاه است.

در این جشنواره سید علی نوروززاده شهردار بافق در میان شهرداری شهرهای دارای ۲۰ تا ۵۰ هزار نفر جمعیت، رتبه برتر را کسب کرد.

گفتنی است؛ جشنواره شهيد رجايی به منظور تكريم «خدمت صادقانه، انقلابی و مؤثر به مردم» در نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و شناسايی و تقدير از دستگاه‌های برتر در عرصه خدمتگزاری است كه هرساله برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی شهرداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده