رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
  • کد خبر : ۱۲۹۲۳۱
  • چاپ خبر : دیدار اعضای ستاد انتخابات استان یزد با امام جمعه بافق

دیدار اعضای ستاد انتخابات استان یزد با امام جمعه بافق

به گزارش آفتاب بافق؛ علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، اعضای ستاد انتخابات استان یزد، فرماندار بافق و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بافق با حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی امام جمعه بافق دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند. […]

به گزارش آفتاب بافق؛ علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، اعضای ستاد انتخابات استان یزد، فرماندار بافق و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بافق با حجت الاسلام و المسلمین سید عباس حسینی امام جمعه بافق دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند.

در این دیدار رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین حسینی به سمت امامت جمعه بافق، هدف از سفر به شهرستان بافق را برگزاری جلسه مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان بافق به منظور تعامل بیشتر اعضا، بررسی فرآیند انتخابات در بافق و رفع کمبودها و مشکلات ستاد انتخابات شهرستان بیان کرد.

امام جمعه بافق به اهمیت خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: حل مشكلات مردم در سايه وحدت و همدلي ایجاد می شود و مسوولان باید خدمت بی وقفه به مردم را تکلیف و اصل کار خود بدانند و در جهت رفع مشکلات و دغدغه های مردم تلاش کنند.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده