رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷
  • کد خبر : ۱۲۹۲۴۶
  • چاپ خبر : پیام اعضای شورای اسلامی شهر بافق در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

پیام اعضای شورای اسلامی شهر بافق در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان جان برکف این نیرو تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام بدین شرح است:            بسم الله الرحمن الرحیم يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ …  ﺍﻱ ﺍﻫﻞ ﺍﻳﻤﺎﻥ! ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ [ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺍﻣﻮﺭ […]

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان جان برکف این نیرو تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

           بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ … 

ﺍﻱ ﺍﻫﻞ ﺍﻳﻤﺎﻥ! ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ [ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺍﻣﻮﺭ ] ﻗﻴﺎم ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﺪﺍ ﻭ ﮔﻮﺍﻫﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﺪﻝ ﻭ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﺷﻴﺪ. مائده /۸

«کارکنان نيروي انتظامي که سعي مي‌کنند آرامش را، امنيت را، آسايش خيال را برای آحاد شهروندان کشورمان فراهم کنند؛ در حقيقت به معناي واقعی کلمه، مجاهدان في‌سبيل الله هستند».

“فرماندهی معظم کل قوا؛ امام خامنه ای (مد ظله العالی)”

همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی بر خود فرض می‌دانیم به جانفشانی‌ها و خدمات ارزشمند این نیرو در عرصه‌های مختلف؛ از جمله: امنیت اجتماعی و نظم عمومی، تحسین گفته و قدردان زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه این عزیزان در پلیس کشور باشیم.

 بحمدالله نیروی انتظامی، با بهره‌گیری از نیروهای مؤمن، متعهد و جان بر کف، توانسته است؛ امنیتی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم آورَد و با ایثار، فداکاری و جانبازی غیورمردان خود، با محور قرار دادن قانون مداری، اقتدار و قاطعیت؛ در مقابله با اشرار، قانون ستیزان و اخلالگران جامعه، پیروز و سربلند باشد. ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تلاشگران این عرصه و  گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر فراجا – علی الخصوص شهدای والامقام این نیرو در شهرستان بافق – ؛ از همت شبانه روزی و مداوم حافظان نظم و امنیت کشور به ویژه تلاش‌های ارزنده و عملکرد مؤثر فرماندهی انتظامی و کارکنان و پرسنل جان بر کف نیروی انتظامی شهرستان دارالشجاعه بافق تقدیر و تشکر نموده و از خداوند قادر متعال برای این عزیزان و خانواده‌های صبورشان، سلامتی و موفقیت روزافزون مسئلت می نمائیم.

“اعضای شورای اسلامی شهر بافق “

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده