رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴
  • کد خبر : ۱۲۹۲۵۶
  • چاپ خبر : پیام تبریک رییس دامپزشکی بافق بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و دامپزشکی

پیام تبریک رییس دامپزشکی بافق بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و دامپزشکی

 به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رییس دامپزشکی بافق در پیامی فرا رسیدن ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی و تقارن آن را با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود. در متن این پیام آمده است:  بسمه تعالی روز ملی دامپزشکی تجلیل از انسانهای شایسته ای است که […]

 به گزارش آفتاب بافق؛ فرزانه سالاری رییس دامپزشکی بافق در پیامی فرا رسیدن ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی و تقارن آن را با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود.

در متن این پیام آمده است:

 بسمه تعالی

روز ملی دامپزشکی تجلیل از انسانهای شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و جلب رضایت پروردگار متعال است؛ آنان که همه همت و تلاششان برقراری امنیت غذایی و ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه است.

تردیدی نیست بنیان نهادن ۱۴ مهر ماه به عنوان روز ملی دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت حرفه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش مؤثر و حساس این فعالان عرصه بهداشت و حافظان سلامت سفره مردم است.

 اینجانب ضمن قدردانی از کلیه همکارانم  که با امکانات محدود در نظارت بهداشتی از مزرعه تا سفره ایفاگر خدمت صادقانه اند، این مناسبت را تبریک عرض می نمایم و تقارن هفته دامپزشکی را با هفته نیروی انتظامی به فال نیک میگیرم. معتقدم هر دو ارگان در جهت اعتلای برقراری امنیت گام برمیدارند اما در دو بعد متفاوت از امنیت. عزیزانمان در ناجا سبزپوشانی هستند که موظف به برقراری امنیت اجتماعی اند و دامپزشکان سفید پوشان تضمین گر امنیت غذایی اند. از درگاه رفیع و منیع ایزد متعال، سلامتی و توفیق روز افزون برای خدمتگزاران هر دو ارگان را آرزومندم.

و من الله توفیق

فرزانه سالاری

رئیس شبکع دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده