رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴
  • کد خبر : ۱۲۹۲۶۲
  • چاپ خبر : بازدید مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از اراضی طرح نهضت ملّی و جوانی جمعیت بافق

بازدید مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از اراضی طرح نهضت ملّی و جوانی جمعیت بافق

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه مدیرکل دفتر فنی استانداری یزد ، مدیر بنیاد مسکن شهرستان بافق ، شهردار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از روند آماده سازی سایت های نهضت ملّی مسکن و طرح جوانی جمعیت در شهر بافق بازدید کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ نادریان زاده مدیرکل بنیاد مسکن […]

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه مدیرکل دفتر فنی استانداری یزد ، مدیر بنیاد مسکن شهرستان بافق ، شهردار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از روند آماده سازی سایت های نهضت ملّی مسکن و طرح جوانی جمعیت در شهر بافق بازدید کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ نادریان زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با همراهی شیشه بری مدیرکل دفتر فنی استانداری یزد ، طالعی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بافق ، شهردار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان از روند آماده سازی سایت های 33  هکتاری نهضت ملّی مسکن و 38 هکتاری طرح جوانی جمعیت برای واگذاری به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در شهر بافق بازدید و  تصمیمات لازم به منظور تسریع در روند واگذاری زمین و  آماده سازی اراضی و ساخت واحد‌های فاز ۶ و ۵ توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اتخاذ شد.

همچنین در جلسه هماهنگی که در محل فرمانداری بافق برای تسریع در آماده سازی سایت نهضت ملّی مسکن برگزار شد مقرر گردید شهرداری به صورت فاز به فاز اراضی را آماده سازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز نسبت به شروع عملیات ساخت پروژه اقدام نماید.

 طالعی در حاشیه این بازدید از ساخت ۵۵۰ واحد مسکن در فازهای ۶و۵  باسازه اسکلت بتنی خبر داد  و در خصوص متقاضیان فاز ۸ و طرح جوانی جمعیت نیز گفت: زمین طرح فاز ۸ نیز مراحل تملک و تحویل آن در دست اقدام است و کار اجرایی فاز ۸ نیز اجرایی خواهد شد.

وی عنوان کرد:در خصوص متقاضیان طرح جوانی جمعیت نیز در شهرستان تاکنون ۴۵۵ نفر تایید نهایی شده اند که  زمین آن تامین و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آماده سازی اراضی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شروع خواهد شد و مراحل واگذاری آن به واجدین شرایط نیز در دست اقدام است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده