رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
  • کد خبر : ۱۲۹۲۶۹
  • چاپ خبر : صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد +تصاویر
به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد +تصاویر

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور مسئولین شهرستان بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ در سومین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه بافق، فرماندار،جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،رئیس شورای اسلامی شهر،بخشدار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهردار،رئیس […]

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور مسئولین شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در سومین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه بافق، فرماندار،جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،رئیس شورای اسلامی شهر،بخشدار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهردار،رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده و مجدانه فرمانده و همه پرسنل خدوم و خانواده‌های محترم آنان به ویژه خانواده شهدای ناجا، تقدیر و تشکر کرد و گفت: پاسداشت نیروی انتظامی پاسداشت نظم و امنیت، چرا که نظم و امنیت بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: عدالت ،امورات رفاهی و توسعه اقتصادی در گرو امنیت پایدار در جامعه است که خوشبختانه این نیروی غیور توانسته به نحو احسن امنیت مرزها و امنیت داخلی را پدیدار سازد. 

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خانواده شهدا، جانبازان، كاركنان نیروی انتظامی، پليس‌های افتخاری تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده