رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵
  • کد خبر : ۱۲۹۳۱۹
  • چاپ خبر : دیدار مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه با رئیس اداره دامپزشکی بافق

دیدار مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه با رئیس اداره دامپزشکی بافق

در آغازین روز از هفته ملی دامپزشکی، مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه با اهدای شاخه گل از اقدامات رئیس و پرسنل شبکه دامپزشکی در حوزه سلامت غذایی شهرستان قدردانی نمودند. به گزارش آفتاب بافق؛ مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه به مناسبت قدردانی از پرسنل دامپزشکی به همراه یکی از فرزندان این […]

در آغازین روز از هفته ملی دامپزشکی، مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه با اهدای شاخه گل از اقدامات رئیس و پرسنل شبکه دامپزشکی در حوزه سلامت غذایی شهرستان قدردانی نمودند.

به گزارش آفتاب بافق؛ مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه به مناسبت قدردانی از پرسنل دامپزشکی به همراه یکی از فرزندان این پرسنل، به اداره دامپزشکی آمدند و با اهدای شاخه گل از اقدامات این اداره در حوزه سلامت غذایی شهرستان قدردانی نمودند.

در این نشست صمیمی، فرزانه سالاری، رییس دامپزشکی شهرستان بافق در ابتدا از حضور دلگرم کننده و محبت آمیز مسئولین مهدکودک دردانه و پیش دبستانی یگانه تشکر و قدردانی کرد.

سالاری در ادامه به اهمیت برگزاری اردوهای علمی بعنوان راهکاری موثر در علاقمند کردن دانش آموزان به آموزش و ایجاد جذابیت در یادگیری اشاره کرد و افزود: برگزاری اردوها و برنامه های علمی ظرفیت مناسبی را برای بهره برداری آموزشی فراهم خواهد کرد و در یادگیری دروس تئوری بسیار حائز اهمیت است.

سالاری در آخر پیرامون برگزاری اردو و برنامه های علمی مرتبط با بهداشت و سلامت مواد غذایی با منشا پروتئینی ویژه نونهالان این مدرسه قول مساعدت و همکاری داد.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده