رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
  • کد خبر : ۱۲۹۳۲۴
  • چاپ خبر : اقدامات دامپزشکی بعنوان یکی از موثرترین اقدامات در بهداشت و سلامت غذایی جامعه

اقدامات دامپزشکی بعنوان یکی از موثرترین اقدامات در بهداشت و سلامت غذایی جامعه

حامد فتاحی مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان در جهت ارتقاء سلامت و امنیت غذایی شهرستان تقدیر کرد. به گزارش آفتاب بافق، فتاحی مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی به همراه اکبریان مدیر محیط زیست این شرکت، در محل اداره دامپزشکی بافق حضور یافت و از زحمات رییس و […]

حامد فتاحی مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان در جهت ارتقاء سلامت و امنیت غذایی شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش آفتاب بافق، فتاحی مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی به همراه اکبریان مدیر محیط زیست این شرکت، در محل اداره دامپزشکی بافق حضور یافت و از زحمات رییس و همکاران دامپزشکی شهرستان در جهت تلاش برای برقراری امنیت غذایی شهرستان تقدیر و قدردانی نمود.

 فتاحی مدیر HSE شرکت سنگ آهن مرکزی در این دیدار، اقدامات اداره دامپزشکی را بعنوان یکی از موثرترین اقدامات در سلامت و امنیت غذایی عنوان نمود و از نتایج این اقدامات تقدیر کرد.

فرزانه سالاری رییس دامپزشکی شهرستان بافق نیز ضمن تشکر از حضور مدیر  HSE شرکت سنگ آهن مرکزی بر اهمیت تعامل بین بخشی بین دامپزشکی با دستگاه های مرتبط اظهار داشت و افزود: خوشبختانه با همکاری بین بخشی با واحد HSE شرکت سنگ آهن مرکزی، اقدامات موثری در حوزه های مختلف بهداشت به ویژه در خصوص پایش دوره ای لبنیات به جهت پیشگیری از بیماری های مشترکی مانند تب مالت و بازدیدهای مشترک از مراکز عرضه فراورده های خام دامی انجام شده است که آمار پایین بیماریهای مشترک در شهرستان بافق خود گواه این مهم است و این تعاملات و همکاریهای بین بخشی در جهت پیشگیری از بیماری ها و ارتقاء بهداشت عمومی و سلامت غذایی در شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

(روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده