رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۳
  • کد خبر : ۱۲۹۳۴۰
  • چاپ خبر : راهیابی دانش آموزان هنرستان هدف به مرحله کشوری چهل و یکمین جشنواره امید فردا

راهیابی دانش آموزان هنرستان هدف به مرحله کشوری چهل و یکمین جشنواره امید فردا

مدیر آموزش و پرورش شهرستان از راهیابی دانش آموزان هنرستان هدف موفق به مرحله ی کشوری در رشته ی رسانه و فضا مجازی گرایش نشریه الکترونیکی در چهل و یکمین جشنواره امید فردا خبرداد. به گزارش آفتاب بافق؛ میرجعفری ضمن اعلام این خبر افزود: جشنواره دانش آموزی امید فردا در استان یزد با شرکت بیش از 2 […]

مدیر آموزش و پرورش شهرستان از راهیابی دانش آموزان هنرستان هدف موفق به مرحله ی کشوری در رشته ی رسانه و فضا مجازی گرایش نشریه الکترونیکی در چهل و یکمین جشنواره امید فردا خبرداد.

به گزارش آفتاب بافق؛ میرجعفری ضمن اعلام این خبر افزود: جشنواره دانش آموزی امید فردا در استان یزد با شرکت بیش از 2 هزار دانش آموز دختر و پسر برگزار شد.

وی ادامه داد : دانش آموزان در این دوره از رقابت ها در رشته‌های رسانه و فضا مجازی، فیلم کوتاه، هنرهای آوایی، هنرهای دستی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی به رقابت پرداختند.

میرجعفری حضور دانش آموزان شهرستان را در این جشنواره خوب ارزیابی و تصریح کرد: الناز ملوح زاده ، فاطمه یوسفی زرویجانی، زینب طالعی، مهدیه شاهی دانش آموزان پایه دهم و دوازدهم هنرستان هدف موفق شدند با کسب امتیاز لازم به مرحله کشوری جشنواره امید فردا راه پیدا کنند.

وی با صدور پیامی به همین مناسبت، از کلیه دست اندرکاران این موفقیت ارزشمند قدردانی کرد

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ و متعال را شاکریم که  بار دیگر  تلاش‌های خالصانه و مجدانه دانش آموزان به ثمر نشست.  راهیابی دانش آموزان مستعد مهد فرهنگ و تمدن به مرحله کشوری جشنواره امید فردا، لبخند شوق و رضایت بر لبان فرهنگیان و فرهنگ دوستان نشاند. بی شک موفقیت شما دانش آموزان و هنرجویان عزیز  نشان از توانمندی های دانش آموزان  این دیار دانش پژوه دارد .

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند محضر تمامی کسانی که در کسب آن متعهدانه و مسئولانه همّت و تلاش کرده اند،  امیدوارم در سایه توکل به خدا،  اعتماد به نفس و تلاش بیشتر شاهد استمرار این درخشش ها در سطح کشور باشیم . توفیق روزافزون همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت و تداوم حرکت در مسیر رشد و بالندگی را از پروردگار یگانه مسألت دارم.

سیدجواد میرجعفری                                                

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق                                       

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده