رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴
  • کد خبر : ۱۲۹۳۸۷
  • چاپ خبر : برنامه سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان یزد

برنامه سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان یزد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ‌منظور افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی در شهرستان بافق و شرکت در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان به یزد سفر می‌کند.  به گزارش آفتاب بافق؛ سیدصولت مرتضوی به‌ منظور کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی چند پروژه‌های صنعتی و معدنی به استان یزد سفر می‌کند. آغاز […]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ‌منظور افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی در شهرستان بافق و شرکت در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان به یزد سفر می‌کند.

 به گزارش آفتاب بافق؛ سیدصولت مرتضوی به‌ منظور کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی چند پروژه‌های صنعتی و معدنی به استان یزد سفر می‌کند.

آغاز عملیات اجرایی مجتمع صنعتی‌ معدنی سنگ‌آهن مرکزی ایران بافق، افتتاح نیروگاه ۲۵ مگاواتی اول، افتتاح پرعیارسازی چهار میلیون تُنی و کلنگ زنی کارخانه کنستانتره ۱/۲ میلیون تُنی نوظهور در آنومالی شمالی، از جمله برنامه های وزیر کار در شهرستان بافق است.

طبق برنامه ریزی انجام شده مرتضوی قرار است در ادامه سف خود به زیارت امام‌زاده عبدالله رفته و بعد از غبارروبی مزار مطهر شهدای شهر بافق از نمایشگاه دستاوردهای شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران نیز بازدید کند.

افتتاح فاز ۱ جاده بافق–‌بهاباد، بازدید از پیت چغارت و کارخانه‌های شرکت سنگ‌آهن مرکزی، کلنگ زنی مجموعه مسکن کارگری، افتتاح فاز نخست مجموعه‌ آب‌درمانی و فاز یک مجموعه تفریحی مهارتی‌-حرکتی و کلنگ زنی فاز ۲ این پروژه، از دیگر برنامه‌های وزیر کار در سفر به استان یزد است.

مرتضوی در این سفر دو روزه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری و نشست اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان یزد شرکت کرده و در مراسم قرعه‌کشی واگذاری زمین‌های طرح جوانی جمعیت نیز حضور خواهد یافت.

آیین تجلیل از استاد «علی مشاهیری» از پیشکسوتان عرصه تعلیم و تربیت استان یزد نیز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن تربیت‌معلم شهید پاک‌نژاد شهر یزد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده