رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
  • کد خبر : ۱۲۹۳۹۰
  • چاپ خبر : تلفیق دانش آموزان جسمی-حرکتی در مدارس عادی

تلفیق دانش آموزان جسمی-حرکتی در مدارس عادی

مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان یزد از اجرای طرح تلفیقی برای دانش‌آموزان استثنایی در مدارس سراسر استان خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ سرور همتی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان  در نشست مشترک با مدیر آموزش و پرورش، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر بافق و جمعی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش […]

مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان یزد از اجرای طرح تلفیقی برای دانش‌آموزان استثنایی در مدارس سراسر استان خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سرور همتی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان  در نشست مشترک با مدیر آموزش و پرورش، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر بافق و جمعی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش استثنایی یزد  که در مدرسه استثنایی امید برگزار شد ،از اجرای طرح تلفیقی برای دانش‌آموزان استثنایی در مدارس سراسر استان خبر داد.

همتی ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: بسته‌های راهنمای تدریس  برای معلمان عادی در طرح تلفیقی آماده شده است.

وی با اشاره به اینکه آيين نامه آموزش تلفيقی فراگير کودکان و دانش آموزان با نيازهاي ويژه در شورای عالی آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۰ تصويب و شيوه نامه اجرايي آن به استان‌ها، ابلاغ شده است بیان کرد:سياست آموزش و پرورش گسترش کمی و کيفی این طرح با هدف پرورش این دانش آموزان جهت حضور موثر در جامعه می باشد.

مدیر آموزش و پرورش استثنايي استان یزد افزود: آموزش تلفیقی به عنوان يک رويکرد جديد در اولويت های سازمان آموزش و پرورش استثنايی قرار دارد و همراهی همگان را برای اجرای آن می طلبد.

همتی با بیان اینکه مدارس می بایست برای حضور دانش آموزان استثنایی با نیازهای ویژه متناسب‌ سازی شود خاطر نشان کرد:هدف اصلی توسعه آموزش تلفیقی است که برای فرهنگ‌سازی در رابطه این اقدام برنامه ریزی نیز شده است.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده