رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶
  • کد خبر : ۱۲۹۴۱۶
  • چاپ خبر : مصوبات یکصد و چهل هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بافق

مصوبات یکصد و چهل هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بافق

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق در یکصد و چهلمین جلسه این شورا؛ ضمن استماع گزارش رئیس شورای شهر در رابطه با پیگیری های صورت گرفته در راستای مذاکرات و مصوبات جلسات قبل؛ به بررسی موضوعات شهری پرداختند. در این راستا مقرر شد: 🔸 در خصوص زمین‌های نهضت ملی مسکن و ابعاد […]

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای اسلامی شهر بافق در یکصد و چهلمین جلسه این شورا؛ ضمن استماع گزارش رئیس شورای شهر در رابطه با پیگیری های صورت گرفته در راستای مذاکرات و مصوبات جلسات قبل؛ به بررسی موضوعات شهری پرداختند. در این راستا مقرر شد:

🔸 در خصوص زمین‌های نهضت ملی مسکن و ابعاد ۲۵۰ یا ۲۰۰ متر مربعی هر واحد؛ همچنین واگذاری زمین طرح جوانی جمعیت؛ پیگیری و مذاکرات لازم با استاندار محترم یزد انجام تا تصمیمات لازم اتخاذ شود. 

🔸 در جلسه آتی، شهردار بافق گزارشی از میزان تحقق برنامه ها و در صد پیشرفت پروژه‌ها بر اساس برنامه مصوب سال ۱۴۰۱ و گزارش پیشرفت پروژه‌ها در سال ۱۴۰۲ را در صحن شورای اسلامی شهر ارائه دهند.

🔸 اعضای شورای  اسلامی شهر، به همراه شهردار، مدیران و کارشناسان دوایر مختلف شهرداری بافق،  جهت ارائه گزارش عملکرد و پاسخگویی به  سئوالات مردمی و رفع مشکلات محله امام جعفر صادق(علیه السلام )، ظرف هفته آینده، در مسجد این محله حضور یابند.

🔸 طی هفته آینده، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار و کارشناسان مرتبط؛ ضمن بازدید از نحوه ساخت و تکمیل ” المان میدان فاطمیه” ؛ بر تسریع در روند ساخت و نصب آن، تاکید نمایند.

🔸 از پیاده روها و خط کشی های عابر پیاده؛ بویژه مقابل مدارس سطح شهر بازدید شده و برای تسریع در رفع مشکلات موجود، اقدام لازم صورت گیرد. 

🔸   در خصوص مشکل احداث زورخانه در بافت ستتی میدان خان، طی مذاکره با میراث فرهنگی، مقرر شد ضمن بررسی بیشتر موضوع، تدابیر لازم اتخاذ و طراحی زورخانه به‌گونه‌ای صورت گیرد که مانع تردد وسائل نقلیه سبک و ایجاد نارضایتی مردمی نشود.

🔸جهت حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برای افتتاح پروژه های آماده ی شهرداری در سطح شهر بافق هماهنگی لازم معمول شود. 

🔸 در جلسه بعدی شورا، مهندس نوروززاده در خصوص روند کار سامانه شهر بین و میزان رضایت مردمی از این خدمات  گزارشی ارائه نمایند. 

🔸  با عنایت به درخواست مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان، مبنی بر حضور اعضای شورای اسلامی شهر در محل آن کانون؛ مقرر گردید در اولین فرصت، این نشست انجام شود.

🔸 برای انجام عملیات زیرسازی و آسفالت دستی معابر سطح شهر توسط شرکت برنده – که از طریق مناقصه عمومی در سامانه ستاد انتخاب گردیده بود –  مجوز لازم صادر شد.

🔸 پیگیری درخواست‌های مردمی  و پاسخگویی به مراجعان محترم از دیگر برنامه های این جلسه بود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده