رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۴
  • کد خبر : ۱۲۹۴۱۹
  • چاپ خبر : دیدار رئیس دادگستری و دادستان بافق با رییس دامپزشکی
به مناسبت هفته ملی دامپزشکی؛

دیدار رئیس دادگستری و دادستان بافق با رییس دامپزشکی

همزمان با هفته ملی دامپزشکی، ایزدی رئیس دادگستری شهرستان بافق به همراه مزیدی دادستان شهرستان و ابوالحکیمی معاون دادستان صبح امروز با رییس و پرسنل دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش آفتاب بافق، علیرضا ایزدی رئیس دادگستری شهرستان، ضمن تبریک و خدا قوت به مجموعه دامپزشکی، از اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان در جهت […]

همزمان با هفته ملی دامپزشکی، ایزدی رئیس دادگستری شهرستان بافق به همراه مزیدی دادستان شهرستان و ابوالحکیمی معاون دادستان صبح امروز با رییس و پرسنل دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش آفتاب بافق، علیرضا ایزدی رئیس دادگستری شهرستان، ضمن تبریک و خدا قوت به مجموعه دامپزشکی، از اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان در جهت رفع مشکلات بهداشتی مردم و تلاش این اداره در حوزه امنیت غذایی شهرستان قدردانی کرد.

رییس دادگستری شهرستان در ادامه ضمن اشاره به اهمیت بازرسی های مشترک بین دستگاه قضا و ادارات شهرستان، به مسائل مرتبط با بحث امنیت غذایی در شهرستان پرداخت.

رحمان مزیدی دادستان عمومی و انقلاب  شهرستان بافق نیز ضمن تبریک این روز، جهت همکاری بیشتر با دامپزشکی در راستای ارتقای سلامت و بهداشت به عنوان زیربنای توسعه پایدار، اعلام آمادگی کرد.

سالاری رییس دامپزشکی نیز ضمن خیرمقدم به مسئولین دستگاه قضایی شهرستان اظهار کرد: در توسعه هر شهرستان نیاز به برقراری امنیت در همه  ابعاد است که بی شک برقراری امنیت غذایی و بهداشت عمومی از ارکان اصلی جهت توسعه شهرستان است که این مهم محقق نمی گردد مگر در سایه حمایت همه جانبه دستگاه قضایی و سایر مسئولین مرتبط.

 فرزانه سالاری در پایین ضمن ابراز خرسندی از تعامل و همکاری دستگاه قضایی شهرستان با اداره دامپزشکی، از برخورد قاطع دستگاه قضا با متخلفین امنیت غذایی، تسهیل در روند رسیدگی به پرونده های دامپزشکی و صدور آرا و دستورات پیشگیرانه این دستگاه که تضمین گر بهداشت و سلامت سفره مردم است، قدردانی نمود.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده