رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
  • کد خبر : ۱۲۹۴۳۸
  • چاپ خبر : بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان بافق

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان بافق

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان بافق از مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان بازدید کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بافق جزء مصوبات سفر دولت نهم و دهم به استان یزد بوده و در زمینی به مساحت 38 هزار مترمربع احداث شده است. عملیات اجرایی این […]

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان بافق از مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بافق جزء مصوبات سفر دولت نهم و دهم به استان یزد بوده و در زمینی به مساحت 38 هزار مترمربع احداث شده است.

عملیات اجرایی این پروژه از سال 89 آغاز و طی سالهای 89 تا 99 در مجموع مبلغ 36 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی جهت حصارکشی، انشعابات آب و برق، احداث سالن چند منظوره و زمین چمن مصنوعی تخصیص و جذب شد.

در سال 96 لغایت 99 نیز مبلغ 23 میلیارد ریال از محل مسوولیت اجتماعی شرکت سنگ آهن بافق بابت تجهیز سالن چند منظوره، فضاهای الحاقی، فنس کشی زمین چمن مصنوعی و اجرای شبکه گاز مجموعه هزینه شد.

این مجموعه در بیرون از شهر بافق و در مسیر شرکت های فولاد، سنگ آهن و صنایع این شهرستان واقع شده و با توجه به احداث مسکن شرکت سنگ آهن و توسعه شهر به سمت این مجموعه از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار شده است.

مجموعه ورزشی بافق دارای یک سالن چند منظور است که با تجهیز و اصلاح نواقص برقی قابل بهره برداری و استفاده کارگران و مردم شهرستان می باشد. این مجموعه دارای یک زمین چمن مصنوعی بوده که با تجهیز آن به برج نور و تاسیس رختکن و سرویس های بهداشتی، قابل بهره برداری است.

با توجه اینکه در این شهرستان سالن های پذیرایی جهت برگزاری مراسم ازدواج به میزان مورد نیاز وجود ندارد و جمعیت بالای کارگری نیز در این شهرستان ساکن هستند و اکثر این کارگران یا فرزندان کارگران شهرستان در شرف ازدواج هستند، راه اندازی تالار مراسم ها در این مجموعه علاوه بر رفع کمبود شهرستان، محل مناسبی برای درآمدزایی آن نیز هست.

احداث استخر، اماکن رفاهی و تفریحی، محوطه سازی و فضای سبز همچنین سوئیت های اسکان کارگران کشور، با توجه به توریست پذیری شهرستان نیز یکی از الزمات این مجموعه می باشد.

لازم به ذکر است در سال 93 قول تکمیل این مجموعه توسط شرکت سنگ آهن بافق از سوی وزیر وقت به مردم شهرستان بافق داده شد و این امر طی صورتجلسه ای نیز به امضاء وزیر و حاضرین در جلسه رسید، لیکن تاکنون این امر محقق نشده است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده