رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹
  • کد خبر : ۱۲۹۴۶۴
  • چاپ خبر : سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی برای افتتاح طرح های شرکت سنگ آهن مرکزی /  5 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید در سال 1402
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی؛

سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی برای افتتاح طرح های شرکت سنگ آهن مرکزی / 5 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید در سال 1402

حمیدیان میزان سرمایه گذاری برای طرح های افتتاح شده را بالغ بر هزار میلیارد تومان بیان کرد و افزود: این طرح ها برای 300 نفر اشتغالزایی مستقیم  کرده است. امسال 5 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید داریم. به گزارش آفتاب بافق؛ مجتبی حمیدیان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در آیین […]

حمیدیان میزان سرمایه گذاری برای طرح های افتتاح شده را بالغ بر هزار میلیارد تومان بیان کرد و افزود: این طرح ها برای 300 نفر اشتغالزایی مستقیم  کرده است. امسال 5 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید داریم.

به گزارش آفتاب بافق؛ مجتبی حمیدیان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در آیین افتتاح طرح های این مجموعه که با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام گرفت،امید را مهمترین ابزار پیشرفت دانست و گفت: امروز رونمایی از آینده ای روشن در سخت ترین شرایط که در دنیا و کشور حاکم است،انجام می گیرد.

وی با اشاره به ابقه نیم قرن شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان قدیمی ترین معدن آهن کشور اظار کرد:  اما اتفاقی برای این مجموعه در جایگاه و نقش آفرینی که باید در حوزه اقتصاد کشور داشته باشد نیفتاده است. در دولت جدید با همفکری همه ذی نفعان مجموعه و در رأس وزارتخانه،استاندار و نماینده مردم در مجلس برآن شدیم تا اتفاقی بزرگ در این پایه اقتصادی کشور رخ دهد. 40 پروژه از گذشته و در این مدت تعریف شد و جوانه های امید کاشته شد و امروز اولین جوانه امید از این پروژه ها که آینده روشن در شرکت سنگ آهن مرکزی را رقم می زند را افتتاح می کنیم.

حمیدیان میزان سرمایه گذاری برای طرح های افتتاح شده را بالغ بر هزار میلیارد تومان بیان کرد و افزود: این طرح ها برای 300 نفر اشتغالزایی مستقیم  کرده است. در طول 2 سال اخیر با فعال سازی 6 معدن جدید با همکاری سازمان انرژی اتمی و مجموعه ایمیدرو را فعال نمودیم  و ذخایر شرکت سنگ آهن مرکزی را 250 میلیون تن بالغ بر 2 برابر افزایش دهیم.

وی ادامه داد: در حوزه پرعیارسازی ظرفیت را 10 برابر افزایش دادیم. رکورد تولید را بارها شکسته ایم و در شهریورماه سال جاری رکورد 468 هزار تنی را داشتیم و این مسیر را با جدیت ادامه می دهیم. سال گذشته پروژه پست برق 150 مگاوات را که چندین سال تعطیل بود را احیا و به بهره برداری رساندیم. امروز نیروگاه 25 مگاوات را افتتاح کردیم و یک نیروگاه 25 مگاوات دیگر را در دستور کار داریم و در چندماه آینده به بهره برداری می رسانیم.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با بیان اینکه امسال 5 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید داریم،اظهار کرد: قطار پیشرفت را با همت همه جوانان کشور و مسئولین جلو خواهیم برد و بدون شک حمایت وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برای سرعت بخشیدن به این قطار پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.

خبر: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده