رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲
  • کد خبر : ۱۲۹۵۱۵
  • چاپ خبر : دعوت امام جمعه بافق از مردم برای دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین

دعوت امام جمعه بافق از مردم برای دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین

به گزارش آفتاب بافق؛ امام جمعه بافق در پیامی از مردم ولایی بافق برای دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین و محکومیت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست دعوت نمود تا در تجمعی که امشب در آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام برگزار خواهد شد،حضور چشمگیری داشته باشند. متن پیام به شرح ذیل میباشد: […]

به گزارش آفتاب بافق؛ امام جمعه بافق در پیامی از مردم ولایی بافق برای دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین و محکومیت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست دعوت نمود تا در تجمعی که امشب در آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام برگزار خواهد شد،حضور چشمگیری داشته باشند.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

                * بسم الله القاصم الجبارین*

حوادث خونین غزه در این روزها چنان فجیع و دردناک است که نمی‌توان غم سنگین ناشی از آن را با زبان و قلم ، بیان کرد.

کودکان بی‌گناه و زنان و مردان مظلوم فلسطین، اکنون با قساوت و شقاوت بی حصر رژیم کودک کش صهیونیست، در خانه و کشانه‌ واخیرا در بیمارستان به خاک و خون کشیده می‌شوند، غنچه‌های نورس در برابر چشم پدر ومادر، و پدران و مادران در برابر کودکان معصوم، ‌در آتش کینه‌ی جلادان غاصب می‌سوزند.

اینجانب ضمن محکومیت حملات ددمنشانه رژیم منحوس صهیونیست و درود به روان پاک شهدای عزیز غزه و عرض تسلیت به همه مسلمانان جهان، از مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان بافق دعوت می کنم در تجمعی که امشب در آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام برگزار خواهد شد حضور چشمگیری داشته و اعلام حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود از حرکات ددمنشانه رژیم صهیونیست را به منصه ظهور برسانند.

بی شک زوال صهیونیست نزدیک است و به زودی شاهد سقوط این رژیم منحوس خواهیم بود و آزادی قدس شریف و نجات ملت مظلوم فلسطین را جشن خواهیم گرفت.

ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سیدعباس حسینی باقرآبادی

امام جمعه شهرستان بافق

۱۴۰۲/۰۷/۲۶

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده