رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵
  • کد خبر : ۱۲۹۵۵۴
  • چاپ خبر : رژیم صهیونیستی هنوز طعم موشک های سپاه را نچشیده است / اعلام آمادگی جوانان بافقی برای جنگ با اسرائیل
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:

رژیم صهیونیستی هنوز طعم موشک های سپاه را نچشیده است / اعلام آمادگی جوانان بافقی برای جنگ با اسرائیل

سرهنگ نصیری در تجمع ضد صهیونیستی مردم انقلابی بافق با بیان اینکه دشمن هنوز طعم موشک های سپاه را نچشیده است،تصریح کرد: شما هنوز طعم جنگ با بسیجیان ما را نچشیده اید و اگر جرأت داشتید در این چند روز متصل به موشک باران نمی شدید و در میدان نبرد مبارزه می کردید. به گزارش […]

سرهنگ نصیری در تجمع ضد صهیونیستی مردم انقلابی بافق با بیان اینکه دشمن هنوز طعم موشک های سپاه را نچشیده است،تصریح کرد: شما هنوز طعم جنگ با بسیجیان ما را نچشیده اید و اگر جرأت داشتید در این چند روز متصل به موشک باران نمی شدید و در میدان نبرد مبارزه می کردید.

به گزارش آفتاب بافق؛ سرهنگ نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در تجمع ضد صهیونیستی مردم انقلابی بافق با اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومت جنایت بزرگ رژیم صهیونیستی،خطاب به معلمین،اساتید و فعالان مجازی گفت: اکنون به گفته رهبری زمان جهاد تبیین است، بخصوص برای نوجوانان و جوانان تا نسبت به مسائل روزی که در فضای مجازی منتشر و ایجاد شبه می شود، آگاهی یابند.

وی افزود: برخی آغاز جنگ رژیم صهیونیستی و فلسطین را 15 مهرماه می دانند که این اشتباه است، 80 سال از شروع این جنگ می گذرد و به یاری خدا هر چه زودتر شاهد پیروزی نهایی جبهه مقاومت و نابودی رژیم صهیونیست خواهیم بود.

نصیری با بیان اینکه نگذارید جنگ رسانه ای دشمن دل و قلب جوانان ما را نشانه گیرد،اظهار کرد: دشمن تلاش می کند دفاع از مردم مظلوم فلسطین را قتل و غارت و تجاوز نشان دهد و بالعکس حرکات و جنایات وحشیانه خود را دفاع از خود نشان دهد.

وی خطاب به سلبریتی ها که از پول و سرمایه نظام به جایگاه کنونی خود رسیده اند، گفت: باید از ورزشکاران و هنرمندانی که در چند روز اخیر به حمایت از مردم مظلوم فلسطین با انتشار کلیپ ها و مطالبی در فضای مجازی پرداختند،تشکر کنیم. اما افرادی که با اعتبار نظام به جایگاهی رسیدند در این چند روز سکوت کردند،باید جوانان ما توجه کنند که چه کسانی را الگوی خود قرار می دهند. آنانی که شعار آزادی سر دادند اکنون کجا هستند؟ آیا وقت آن نرسیده که از خواب غفلت بیدار شوید؟ مردم و جوانان ما می بینند و دیگر وقت آن رسیده تا کاری کنند و از این غفلت بیرون آیید.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری که فرمودند : (( اگر جنایات رژیم صهیونیستی ادامه پیدا کند نمی توانید جلوی مسلمانان و نیروهای مقاومت را بگیرید. ))  اظهار کرد: در این چند روز تماس هایی با همکاران ما مبنی بر آمادگی برای اعزام و حضور در جبهه مقاومت گرفته شد. این روحیه جوانان ما با سلیقه های مختلفی که دارند باعث شرمندگی ما شد. تاکنون 2 میلیون و 500 نفر طی شرکت در پویشی اعلام آمادگی برای اعزام کردند.

وی در بخش دیگر سخنان خطاب به امام خامنه ای گفت: سربازان شما منتظر گوشه چشمی از شما هستند تا خود را به بیت المقدس رسانده و آنجا را گورستان نیروهای رژیم صهیونیستی کنند.

نصیری با بیان اینکه دشمن هنوز طعم موشک های سپاه را نچشیده است،تصریح کرد: شما هنوز طعم جنگ با بسیجیان ما را نچشیده اید و اگر جرأت داشتید در این چند روز متصل به موشک باران نمی شدید و در میدان نبرد مبارزه می کردید.

خبر: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده