رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
  • کد خبر : ۱۲۹۶۰۰
  • چاپ خبر : از هیچ کوششی جهت برقراری امنیت غذایی در شهرستان دریغ نخواهیم کرد

از هیچ کوششی جهت برقراری امنیت غذایی در شهرستان دریغ نخواهیم کرد

 فرماندهی انتظامی شهرستان بافق به همراه جعفری رییس  پلیس آگاهی شهرستان با سالاری رییس دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش آفتاب بافق؛ سرهنگ طولابی نژاد فرماندهی انتظامی شهرستان بافق، به متقارن بودن هفته گرامیداشت نیروی انتظامی و دامپزشکی با هم اشاره نمود و افزود : نیروی انتظامی در بحث امنیت عمومی جامعه فعالیت […]

 فرماندهی انتظامی شهرستان بافق به همراه جعفری رییس  پلیس آگاهی شهرستان با سالاری رییس دامپزشکی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش آفتاب بافق؛ سرهنگ طولابی نژاد فرماندهی انتظامی شهرستان بافق، به متقارن بودن هفته گرامیداشت نیروی انتظامی و دامپزشکی با هم اشاره نمود و افزود : نیروی انتظامی در بحث امنیت عمومی جامعه فعالیت می کند و دامپزشکی در امنیت و سلامت غذایی جامعه ایفای نقش می کند.

 وی بر اعلام آمادگی نیروی انتظامی برای پیشبرد اهداف قانونی دامپزشکی در برخورد با متخلفین بهداشتی و نهایتاً تأمین سلامت غذایی در شهرستان تأکید نمود  و گفت: مجموعه اتنظامی شهرستان از هیچ کوششی جهت برقراری نظم و امنیت در شهرستان به ویژه در بحث امنیت غذایی شهرستان دریغ نخواهد کرد.

فرزانه سالاری رییس دامپزشکی بافق نیز  ضمن خیر مقدم و خدا قوت به مجموعه نیروی انتظامی شهرستان، با اشاره به احادیث دینی، امنیت و سلامت را دو نعمت بزرگ خواند که در بحث امنیت،  نیروی انتظامی وظیفه خود می داند که در تمام جنبه های امنیت در جامعه ایفای نقش نماید.

در این دیدار سالاری ضمن قدردانی از همکاری شبانه روزی مامورین انتظامی شهرستان با دامپزشکی در بحث توقیف محموله های غیر مجاز گفت : توقیف محموله های غیر مجاز و برخورد با متخلفین مرتبط با حوزه نظارتی دامپزشکی، نقش بسزایی در کاهش تخلفات و اعتلای سلامت غذایی و بهداشت در شهرستان دارد که امید است این تعامل همچون گذشته تداوم داشته باشد.

منبع: روابط عمومی دامپزشکی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده