رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۲
  • کد خبر : ۱۲۹۶۳۳
  • چاپ خبر : برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بافق

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بافق

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با هدف کنترل قیمت‌ها امروز به مدت یک هفته در سالن هلال احمر بافق گشایش یافت. به گزارش آفتاب بافق، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق گفت: تأمین مایحتاج اولیه خانواده‌ها و تهیه لوازم مربوط به تحصیل دانش آموزان از اهداف این نمایشگاه است که هر سال با همکاری اداره […]

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با هدف کنترل قیمت‌ها امروز به مدت یک هفته در سالن هلال احمر بافق گشایش یافت.

به گزارش آفتاب بافق، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق گفت: تأمین مایحتاج اولیه خانواده‌ها و تهیه لوازم مربوط به تحصیل دانش آموزان از اهداف این نمایشگاه است که هر سال با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف برپا می‌شود.

علی چمنی افزود: تولید کنندگان در بیش از ۱۰۰ غرفه محصول خود را به مدت یک هفته با ۱۵ درصد تخفیف از درصد سود مصوب عرضه می‌کنند.

چمنی ادامه داد: محصولات نمایشگاه شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و … است که با هدف کنترل قیمت، ایجاد رقابت در بازار و رونق تولیدات داخلی عرضه شده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در فصل‌های بهار و پاییز برپا می‌شود و سعی ما خدمت رسانی به بازدیدکنندگان و همچنین فراهم کردن بستر مناسب برای عرضه مستقیم کالا از تولید به مصرف‌کنندگان است.

به گفته چمنی، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در سالن هلال احمر بافق برای بازدید عموم دایر است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده