رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۴
  • کد خبر : ۱۲۹۶۷۷
  • چاپ خبر : بازدید از روستاها موجب تقویت ارتباط و تعامل مردم با مسئولان می شود
بخشدار مرکزی بافق:

بازدید از روستاها موجب تقویت ارتباط و تعامل مردم با مسئولان می شود

بخشدار بخش مرکزی به همراه روسای بنیاد مسکن و آب و فاضلاب شهرستان از روستاهای برکوییه، علی آباد، حکیم آباد، مومن آباد، دهنودشت، کرمانی، تاشکوییه، بساب و باجگان بازدید و مشکلات این روستاها را مورد بررسی قرار دادند. ​​​​​​​به گزارش آفتاب بافق؛ بخشدار مرکزی بافق ضمن بازدید از بند خاکی روستای باجگان و بررسی مشکلات بندهای […]

بخشدار بخش مرکزی به همراه روسای بنیاد مسکن و آب و فاضلاب شهرستان از روستاهای برکوییه، علی آباد، حکیم آباد، مومن آباد، دهنودشت، کرمانی، تاشکوییه، بساب و باجگان بازدید و مشکلات این روستاها را مورد بررسی قرار دادند.

​​​​​​​به گزارش آفتاب بافق؛ بخشدار مرکزی بافق ضمن بازدید از بند خاکی روستای باجگان و بررسی مشکلات بندهای خاکی روستای علی آباد ،کرمانی و دهنودشت گفت: مرمت قنوات روستا، آسفالت معابر بازدید از مدرسه بساب و پیگیری درخواست روستای جوار معدنی تاشکوییه از جمله برنامه های این بازدید بود.

او افزود: اصلاح شبکه آب در برخی از روستاها و درخواست واگذاری مسکن روستایی همچنین بازنگری و ایجاد طرح هادی از دیگر خواسته های مردم منطقه بود.

محمد رحیمی پور با اشاره به امیدافزایی دولت در روستاییان، بازدید از روستاها را موجب تقویت ارتباط و تعامل مردم با مسئولان دانست و افزود: حضور مسئولین در روستاها و شنیدن مشکلات مردم، راهکاری مهم در حل مشکلات روستاها است.

​​​​​​​منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده