رفتن به بالا
  • شنبه - ۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
  • کد خبر : ۱۲۹۶۹۴
  • چاپ خبر : اجرای حکم خلع ید و قلع و قمع در بیش از 52 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان بافق

اجرای حکم خلع ید و قلع و قمع در بیش از 52 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان بافق

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از بازگشت 52 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان پس از حکم قطعی قضایی به بیت المال خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ محبوبه معتمدنیا اظهار داشت: در پی دست درازی متصرف به اراضی ملی شهرستان بافق، پرونده قضایی تشکیل و رأی قضایی صادره از احکام […]

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از بازگشت 52 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان پس از حکم قطعی قضایی به بیت المال خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ محبوبه معتمدنیا اظهار داشت: در پی دست درازی متصرف به اراضی ملی شهرستان بافق، پرونده قضایی تشکیل و رأی قضایی صادره از احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان به نفع دولت اخذ شد.

معتمدنیا اضافه کرد: بنا بر دستور دادستان شهرستان بافق و با حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد، جانشين فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان بافق فرمانده یگان حفاظت و کارشناس حقوقی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق، 52 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان بافق در قالب يك پرونده قضایی، ضمن قلع و قمع و خلع ید، رفع تصرف کامل و به بیت المال بازگردانده شد. 

رییس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري بافق خاطرنشان كرد:مردم می‌توانند در تماس با شماره ۱۳۹ و ۱۵۰۴ کد امداد جنگل و مرتع، گزارش‌ها و اخبار خود را در زمینه آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی اطلاع‌رسانی کنند تا از ورود خسارت های جبران ناپذیر به عرصه های مرتعی و جنگلی جلوگیری شود.

منبع: روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده