رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
  • کد خبر : ۱۲۹۷۹۶
  • چاپ خبر : شهدا همواره زنده و هدایتگر جامعه هستند /  برگزاری یادواره ۶۸ شهید دانش آموز شهرستان

شهدا همواره زنده و هدایتگر جامعه هستند / برگزاری یادواره ۶۸ شهید دانش آموز شهرستان

امام جمعه بافق با بیان اینکه شهدا همواره زنده و هدایتگر جامعه هستند، افزود: زنده بودن شهدا موجب شده تا بر جامعه و پیرامون خود اثر بگذارند به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره شهدای دانش آموز شهرستان بافق صبح امروز با حضور امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش ،فرمانده […]

امام جمعه بافق با بیان اینکه شهدا همواره زنده و هدایتگر جامعه هستند، افزود: زنده بودن شهدا موجب شده تا بر جامعه و پیرامون خود اثر بگذارند

به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره شهدای دانش آموز شهرستان بافق صبح امروز با حضور امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش ،فرمانده سپاه پاسداران،معاون امنیتی سیاسی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان در دبیرستان فاطمیه برگزار شد.

امام جمعه بافق اشاره به جایگاه، مقام و منزلت شهدا در جامعه اسلامی گفت: تأثیرگذاری شهدا تمام‌نشدنی است

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه شهدا همواره زنده و هدایتگر جامعه هستند افزود: زنده بودن شهدا موجب شده تا بر جامعه و پیرامون خود اثر بگذارند.

وی ادامه داد: خون شهیدان همواره جامعه را به حرکت درمی‌آورد و خداوند جان و مال مومنین را در ازای بهشت می‌خرد.

حسینی با بیان اینکه خداوند در قرآن بر زنده بودن شهیدان تاکید دارد عنوان کرد: خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند و باید ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا، قدردان خانواده آنها باشیم.

امام جمعه بافق خاطر نشان کرد: هر آنچه انقلاب و ملت دارد به برکت مجاهدت مجاهدان و خون پاک شهداست.

وی با عنوان اینکه شهدا در راه اهداف مقدس انقلاب، اسلام و برای امنیت کشور و مردم، از جان با ارزش خود گذشتند گفت: باید در راهی که شهدای گرانقدر ترسیم کردند بر عهد خود پایبند باشیم.

حسینی به شجاعت های شهید سلیمانی نیز اشاره ای کرد و یادآور شد: سردار سلیمانی تربیت شده اسلام و مکتب امامین و نمونه یک انسان خدمت گذار واقعی و با اخلاص بود.

وی عنوان کرد: از آنجا که خدمت به مردم از مسائل محوری در دین اسلام و بیانات مقام معظم رهبری است خدمت رسانی حاج قاسم سلیمانی محدود به مرز جغرافیایی نبود.

امام جمعه بافق گفت: پایه های نظام جمهوری اسلامی با شناخت آرمان های شهدا مستحکم می شود و حفظ اهداف آنان جزو وظایف همگانی ما است.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده