رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
  • کد خبر : ۱۲۹۸۱۷
  • چاپ خبر : دستبند پليس بر دستان سارق مدرسه

دستبند پليس بر دستان سارق مدرسه

فرمانده انتظامي شهرستان بافق گفت: مأموران پليس آگاهي شهرستان بافق، سارق مدرسه اي را دستگير و اموال مسروقه شامل دو فقره چک 3 ميليارد ريالي را از وي کشف کردند.  به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابي نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي بافق با اطلاع از سرقت مدرسه اي در شهر، موضوع شناسايي و دستگيري […]

فرمانده انتظامي شهرستان بافق گفت: مأموران پليس آگاهي شهرستان بافق، سارق مدرسه اي را دستگير و اموال مسروقه شامل دو فقره چک 3 ميليارد ريالي را از وي کشف کردند. 

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ شهرام طولابي نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي بافق با اطلاع از سرقت مدرسه اي در شهر، موضوع شناسايي و دستگيري سارق را در دستورکار قرار دادند.

وی افزود: مأموران پليس آگاهي با اقدامات فني و پليسي و کارشبانه روزي، موفق شدند سارق را که در شهرستان هاي همجوار بود شناسايي کنند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: مأموران ضمن هماهنگي و اخذ نيابت قضائي ، به شهرستان همجوار مراجعه و سارق را در عملياتي غافلگيرانه دستگير کردند.

فرمانده انتظامي بافق تصريح کرد: سارق در بازجويي پليسي به جرم خود اعتراف و از وي دو فقره چک مسروقه در مجموع به مبلغ 3 ميليارد ريال کشف و پس از تشکيل پرونده، متهم جهت سير مراحل قانوني تحويل دادسرا شد.

منبع: خبرنگار پايگاه خبري پليس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده