رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
  • کد خبر : ۱۲۹۸۴۱
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز دانش آموز

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق به مناسبت روز دانش آموز

به گزارش آفتاب بافق ؛  سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان در پیامی ضمن تبریک روز دانش آموز و گرامیداشت این ایام، دانش آموزان را تعیین کننده سرنوشت ایران اسلامی دانست. متن بدین شرح می باشد: سربازان حقيقى انقلاب شما هستيد و انقلاب، چشم‏انتظارِ شماست. مقام معظم رهبری مد ظله العالی رخ دادن سه […]

به گزارش آفتاب بافق ؛  سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان در پیامی ضمن تبریک روز دانش آموز و گرامیداشت این ایام، دانش آموزان را تعیین کننده سرنوشت ایران اسلامی دانست.

متن بدین شرح می باشد:

سربازان حقيقى انقلاب شما هستيد و انقلاب، چشم‏انتظارِ شماست.

مقام معظم رهبری مد ظله العالی

رخ دادن سه اتفاق تاریخ ساز 13 آبان در سال های 1343،1357 و 1358 و نامگذاری روز 13 آبان به نام یوم الله و روز دانش آموز ،  نشان از اهمیت و نقش پررنگ دانش آموزان و جویندگان علم در سرنوشت یک کشور دارد.

بدون شک جهاد علمی و کوشش های خستگی ناپذیر دانش اموزان در گشودن راههای تازه و یافتن راهکارهای بدیع برای برون رفتن از مشکلات، رسالت ارزشمند امروز جامعه دانش آموزی ماست. در کنار این توان دانش ورزی،  تقویت قدرت تحلیل و مطالبه گری از دیگر ویژگی های دانش اموزان این مرز پرگهر است که زمینه ساز سربلندی و سرافزاری ایران عزیز ما خواهد شد.

دانش آموزان عزیز! شما تعیین کننده سرنوشت و مقدرات ایران پرافتخار در آینده خواهید بود ، پس بکوشید با رشد در ابعاد اخلاقی، اجتماعی ، فرهنگی،علمی و معنوی آینده ای درخشان و پر نور را برای میهن کهنسال خود رقم بزنید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموز بسیجی شهید محمد حسین فهمیده و روز دانش آموز و ادای احترام به 68 شهید دانش آموز شهرستان و به شما طلایه داران ایران آینده،امیدوار هستم با استفاده از بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری  نقش مثبت و اثرگذاری در تداوم حیات پربرکت انقلاب اسلامی ایفا نمایید.

سید جواد میرجعفری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده