رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
  • کد خبر : ۱۲۹۸۹
  • چاپ خبر : پنج و نیم درصد از جمعیت استان یزد تحت پوشش کمیته امداد هستند

پنج و نیم درصد از جمعیت استان یزد تحت پوشش کمیته امداد هستند

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اشاره به اینکه در مجموع پنج و نیم درصد از جمعیت استان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هستند گفت: هم اکنون تعداد 28 هزار و 189 خانوار در قالب 55 هزار و 213 نفر، تحت حمایت این کمیته قرار دارند. محسن علیزاده بیان کرد: […]

139501240923302737494614

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اشاره به اینکه در مجموع پنج و نیم درصد از جمعیت استان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هستند گفت: هم اکنون تعداد 28 هزار و 189 خانوار در قالب 55 هزار و 213 نفر، تحت حمایت این کمیته قرار دارند.
محسن علیزاده بیان کرد: سال گذشته مبلغ 789 میلیارد ریال بصورت کمک‌های بلاعوض و همچنین تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد و نیازمندان موردی پرداخت شده است.
وی افزود:  بیش از 496 میلیارد ریال از این مبلغ، کمک‌های بلاعوض در سر‌فصل‌های کمک معیشت، حمایت‌های اجتماعی، امنیت غذایی، تامین سلامت، خدمات درمانی، خدمات فرهنگی، آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای، بیمه تامین اجتماعی نیازمندان، تامین مسکن نیازمندان، کمک به امر ازدواج و خدمات موردی بوده است.
علیزاده ادامه داد: همچنین مبلغ 235 میلیارد ریال در خصوص اعطای تسهیلات اشتغال و خودکفایی به یک هزار و 614 مورد و مبلغ 58 میلیارد ریال نیز به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به 3 هزار و 99 نفر انجام شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اشاره به اینکه خدمات متنوعی در زمینه‌های مختلف به این افراد ارائه می‌شود، تصریح کرد: از جمله می‌توان به ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی، تامین جهیزیه و کمک هزینه ازدواج، خدمات بهداشتی، بیمه‌ای و درمانی، خدمات عمرانی و مسکن، تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و خودکفایی و کارگشایی اشاره کرد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده