رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۳
  • کد خبر : ۱۲۹۸۹۷
  • چاپ خبر : برگزاری مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور در بافق
به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛

برگزاری مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور در بافق

شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور (ایمپاسکو) به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه در شهرستان بافق برگزار می شود. به گزارش آفتاب بافق، شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور هر سال با هدف سنجش آمادگی آتش نشانان، ارزیابی میزان آمادگی آنها، […]

شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور (ایمپاسکو) به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه در شهرستان بافق برگزار می شود.

به گزارش آفتاب بافق، شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور هر سال با هدف سنجش آمادگی آتش نشانان، ارزیابی میزان آمادگی آنها، ایجاد هم افزایی و کسب تجربه، بالابردن توانایی کار با تجهیزات روز، ایجاد روحیه نشاط و همکاری تیمی در وضعیت های اضطراری و … با حضور تیم هایی از معادن سراسر کشور برگزار می شود.

امسال نیز در این مسابقات از ۳۵ تیم از ۱۴ استان و ۲۶ شهرستان دعوت به عمل آمد که از این تعداد ۳۰ تیم با حضور۲۴۰ شرکت کننده مجوز حضور در مسابقات را کسب کردند و در دو بخش تئوری و چهار ماده عملیاتی با هم به رقابت می پردازند.

همچنین به اخلاق حرفه‌ای و همکاری تیمی در این مسابقات امتیاز ویژه داده خواهد شد و یک تیم به عنوان تیم اخلاق در مراسم اختتامیه معرفی می‌شود.

گفتنی است اولین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان ایمپاسکو در سال ۸۴ برگزار شد و 2 سال به دلیل کرونا از برگزاری مسابقات خودداری کردند و امسال نیز شانزدهمین دوره در شهرستان بافق برگزار می شود.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده