رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
  • کد خبر : ۱۲۹۹۹۴
  • چاپ خبر : تعهد 57 درصدی سهمیه اشتغالزایی در شهرستان بافق

تعهد 57 درصدی سهمیه اشتغالزایی در شهرستان بافق

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان بافق با بیان اهمیت ثبت به موقع تعهد اشتغال دستگاه ها و نهادهای مرتبط با اشتغال در سامانه رصد گفت: تاکنون ۵۷ درصد تعهد اشتغال سال جاری شهرستان محقق شده است. به گزارش آفتاب بافق؛ اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست سیدرضا میرتاج […]

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان بافق با بیان اهمیت ثبت به موقع تعهد اشتغال دستگاه ها و نهادهای مرتبط با اشتغال در سامانه رصد گفت: تاکنون ۵۷ درصد تعهد اشتغال سال جاری شهرستان محقق شده است.

به گزارش آفتاب بافق؛ اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست سیدرضا میرتاج الدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

میرتاج الدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان بافق ضمن بیان اهمیت ثبت به موقع تعهد اشتغال دستگاه ها و نهادهای مرتبط با اشتغال در سامانه رصد گفت: تاکنون ۵۷ درصد تعهد اشتغال سال جاری شهرستان محقق شده است.

علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با بیان اینکه سهمیه ابلاغی تسهیلات مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری ۶۱۲۴۰ میلیون ریال بوده  است، گفت:  40 میلیارد ریال از این مبلغ در قالب پشتیبان و 21 میلیارد و 240 میلیون ریال به طرحهای مستقل  اختصاص یافته است.

او گفت: تا کنون ۶۰ طرح مستقل و پشتیبان جمعا به مبلغ 41 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده است.

نوری بیان داشت: در سال جاری از محل تسهیلات تبصره ۱۶ تعداد ۴ طرح به مبلغ 13 میلیارد ریال پرداخت شده است.

در ادامه جلسه مدیران و نمایندگان دستگاه ها، نهادها و بانک های عامل حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده در تحقق برنامه رصد و پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و کارفرمایی پرداختند.

منبع:اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده