رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴
  • کد خبر : ۱۳۰۰۴۳
  • چاپ خبر : مطالبه امام جمعه بافق نتیجه داد

مطالبه امام جمعه بافق نتیجه داد

رئیس آبفای بافق از تعویض فیلتر آب‌شیرین‌کن‌های سطح شهر پس از مطالبه مردم و تذکر امام جمعه بافق خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ در پی مطالبه مردم و تذکر امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته پیرامون کیفیت نامطلوب آب شیرین‌کن‌های سطح شهر، کاظم زعیمی‌زاده در گفتگو با خبرنگار پیشتاز بافق […]

رئیس آبفای بافق از تعویض فیلتر آب‌شیرین‌کن‌های سطح شهر پس از مطالبه مردم و تذکر امام جمعه بافق خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در پی مطالبه مردم و تذکر امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته پیرامون کیفیت نامطلوب آب شیرین‌کن‌های سطح شهر، کاظم زعیمی‌زاده در گفتگو با خبرنگار پیشتاز بافق از تعویض فیلتر های دو آب شیرین‌کن خبر داد و گفت: دو روز قبل، طبق قولی که داده بودیم فیلتر آب‌شیرین‌کن‌های پیرمراد و بلوار انقلاب تعویض شد و با توجه به آزمایشی که قبل از ورود آب به منبع گرفته شده، آبی با کیفیت در حد آهنشهر برای شهروندان فراهم شده است البته آب مطلوب بعد از برداشت آب های قبلی به مرور حاصل خواهد شد.

وی درباره تعویض فیلترهای دو ایستگاه دیگر بیان داشت: پیش‌فاکتور فیلتر‌های ایستگاه‌های اداره پست و شهرک مناجات تهیه و دستور آنها از طرف فرمانداری گرفته شده است و انشالله پول به حساب شرکت واریز شود.

زعیمی‌زاده درباره زمان تعویض فیلتر و بهره برداری از دو ایستگاه دیگر گفت: این دو ایستگاه حداکثر تا نیمه آذر ماه راه اندازی خواهد شد و آب با کیفیت را تحویل مردم خواهد داد.

وی تاکید کرد در صورتی که هزینه فیلترها زودتر واریز شود ظرف یک هفته این کار انجام خواهد شد.

منبع : پایگاه خبری پیشتاز بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده