رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
  • کد خبر : ۱۳۰۰۹۶
  • چاپ خبر : بازدید سرزده امام جمعه بافق از کشتارگاه دام شهرستان

بازدید سرزده امام جمعه بافق از کشتارگاه دام شهرستان

امام جمعه بافق به همراه رییس دامپزشکی شهرستان سحرگاه امروز به صورت سرزده از کشتارگاه دام شهرستان بازدید کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ سالاری رییس اداره دامپزشکی در ابتدای این بازدید گزارشی از اقدامات بهداشتی دامپزشکی،شرح وظایف ناظر دامپزشکی و ناظر شرعی،روند ذبح دام،نحوه اجرای طرح برچسبهای جنسیتی و پیش سرد گذاری لاشه های استحصالی […]

امام جمعه بافق به همراه رییس دامپزشکی شهرستان سحرگاه امروز به صورت سرزده از کشتارگاه دام شهرستان بازدید کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ سالاری رییس اداره دامپزشکی در ابتدای این بازدید گزارشی از اقدامات بهداشتی دامپزشکی،شرح وظایف ناظر دامپزشکی و ناظر شرعی،روند ذبح دام،نحوه اجرای طرح برچسبهای جنسیتی و پیش سرد گذاری لاشه های استحصالی در کشتارگاه دام ارائه نمود.

در ادامه امام جمعه بافق ضمن تشکر از اقدامات دامپزشکی در جهت افزایش بهداشت و سلامت جامعه بیان داشت: مسئله ذبح بهداشتی و شرعی دام از اهمیت بالایی برخوردار بوده که باید در این موضوع فرهنگ سازی صورت گیرد.

حجت الاسلام حسینی همچنین به نقش دامپزشکی در سلامت سفره مردم اشاره کرد و افزود: سلامت مردم یکی از مهمترین مسائلی است که نمی ‌توان به‌ سادگی از کنار آن گذشت و قابل اغماض نبوده و می بایست تدابیر پیشگیرانه لازم در این خصوص اتخاذ شود.

منبه: روابط عمومی نهادامامت جمعه شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده