رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
  • کد خبر : ۱۳۰۱۰۰
  • چاپ خبر : پیام تبریک شهردار بافق بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

پیام تبریک شهردار بافق بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده در پیامی، ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرتلاش پرستاری بویژه پرستاران فداکار و زحمتکش شهرستان بافق تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:میلاد خجسته الگوی انسانیت حضرت زینب کبری(س)، بانویی که با صبر و اقتدار خود، رسالت مهم پرستاری […]

به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده در پیامی، ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرتلاش پرستاری بویژه پرستاران فداکار و زحمتکش شهرستان بافق تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:
میلاد خجسته الگوی انسانیت حضرت زینب کبری(س)، بانویی که با صبر و اقتدار خود، رسالت مهم پرستاری از بازماندگان و نهضت عظیم و جاودان عاشورا را با موفقیت و سربلندی به سرانجام رساند، بنام روز پرستار نامگذاری شده است.
بی شک هنر پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل، بلکه موهبتی ارزشمند از سوی پروردگار می باشد که در روح مردان و زنان شایسته به ودیعه گذاشته شده است.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت شهرستان بافق، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت این قشر فداکار را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

سید علی نوروززاده- شهردار بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده