رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
  • کد خبر : ۱۳۰۱۱۴
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق در پی کسب موفقیت دانش آموزان بافقی در کنکور سراسری

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش بافق در پی کسب موفقیت دانش آموزان بافقی در کنکور سراسری

به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در پیامی موفقیت ۱۶ دانش آموز بافقی در کسب رتبه های زیر هزار کنکور ۱۴۰۲  را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم به کاری که همت بسته گردد.           اگر خاری بود،گل دسته گردد.         وحشی بافقی بار دیگر […]

به گزارش آفتاب بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در پیامی موفقیت ۱۶ دانش آموز بافقی در کسب رتبه های زیر هزار کنکور ۱۴۰۲  را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به کاری که همت بسته گردد.           اگر خاری بود،گل دسته گردد.         وحشی بافقی

بار دیگر دستاورد بزرگ آموزش و پرورش شهرستان  در رقابت آزمون ورودی دانشگاه‌ها و کسب ۱۶ رتبه زیر هزار در کنکور سراسری ۱۴۰۲, توانمندی‌های دانش آموزان شهرستان را جلوه‌گر ساخت و موجب خوشحالی و مباهات فراوان جامعه فرهنگیان، خانواده و مردم فهیم و شریف بافق شد.

لازم می‌دانم این افتخارآفرینی باارزش را به شما فرزندان عزیز و خانواده‌های محترمتان تبریک گفته و از سه عنصر مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت دبیران گرانقدر ، حمایت های بی دریغ والدین دلسوز و پشتکار  دانش آموزان پرتلاش تشکر و قدردانی کنم.

بدون تردید این موفقیت ارزشمند درس بزرگی به مجموعه دانش‌ اموزان مستعد این دیار پرگهر می دهد که محرومیت‌ها  ،محدودیت ایجاد نمی کند و با توکل به خدا ، تلاش و اراده قوی می توان  قله های علمی را فتح کرد و به سمت طلوع فرداهایی زیباتر و روشن تر حرکت کرد.

سلامتی و موفقیت روزافزونتان را در سایر مراحل زندگی مخصوصا تحصیل در دانشگاه و طی مدارج بالای علمی آرزومندم.

سیدجواد میرجعفری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده